Aminokyselina a želatina, 2 roky prošlé

Od: Datum: 08.11.16 20:53 odpovědí: 3 změna: 11.11.16 14:14

Je mi to líto vyhodit, když to budu jíst (aminokyselina: L-Arginin + želatina) a je to 2 roky prošlé. Bude výsledný vliv na zdraví asolutně nulový (např. pozitivní a negativní se vyrovná) a nebo bude spíše pozitivní a nebo spíše negativní?

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.16 13:18
avatar

Vliv na peněžnku bude pozitivní, ušetříte!

Vliv na zdraví bude negativní, pokud je něco 2 roky prošlé!*ee*, určitě se důkladně zašvihnete. Přála bych Vám, kdyby jen to. Ale může to mít i horší následky.

Nejsem babka rozhazovačná, ale musím vědět, co lze a co nelze. Želatinu 2 roky prošlou bych s klidným srdcem vyhodila. Stejně to nebude mít tu správnou chuť ani konzistenci, bude to něco, jako když olizujete mrtvému nos.

Stojí Vám to za to? Želatina stojí max. do 10 korun, takže o mnoho nepřijdete. Novou ani nekupujte. Když jste to nedokázal spotřebovat ani za 2 roky po záruce, asi to při vaření příliš často nepotřebujete.

Kupte si radši krkovičku na řízky, to má jinou chuť a vůni a vůbec...než nějaká klepavá želatina. A bude Vám líp.

Na řízek jsem ochotna přijít, na želatinu ne, tu si dejte za klobouk! *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.16 14:04

Fakt přemýšlím, jestli z té spousty dotazů, které zde pokládáte, jsou některé míněny vážně, nebo si z nás děláte srandu? *zed* - viz naposledy ty staré léky?

Zřejmě nějaká obliba ve "skladování"? Samozřejmě to vyhoďte. Za peníze si koupíte novou želatinu, ale zdraví ne:


doplněno 11.11.16 14:20:

šmarjá! Flákněte s tím a nepřemýšlejte na 330 Kč, tu doba použitelnosti, případně expiraci-léky, tam výrobci nedávají pro srandu králíkům. K čemu Vám ty ušetřené prachy budou, až si "zavaříte" v těle na problém *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.16 14:14

je to míněno vážně, je to nenačatá lahvička s cenovou 330 Kč, tak mi jde o to jestli konzumace té aminokyseliny by měla spíše pozitivní nebo negativní vliv když je takto 2 roky prošlá, viz můj úvodní dotaz.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.