Jaký dárek ke křtinám?

Od: Datum: 27.10.16 17:46 odpovědí: 5 změna: 28.10.16 11:36

Milí rádcové, potřebuji tipy, protože jde o chlapečka. Jeho sestřičce jsem před pár lety dala zlatý přívěšek. Oblečení a hraček mají až až a sotva bych se trefila. Napadají mne samé šílenosti, jako nějaké mini- sportovní náčiní nebo spacáček, batůžek, nafukovací bazének. Kdybych byla z jejich města, tak se zorientuji a koupím nějakou permanentku na plavání pro kojence. Takhle přijedu přes půl republiky a něco už musím mít. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.16 18:17
My jsme nedavno davali ke krtinam stribnou minci se sv. Vaclavem (dite se take jmenuje Vaclav), cena kolem tisice korun.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.10.16 19:52
avatar

A co spona na kravatu? Až vyroste bude se hodit .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.16 19:53

Zlatý řetízek s přívěskem ve tvaru počátečního písmena obdarovaného?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.10.16 05:16
avatar

Dala bych něco podobného, jako holčičce. I kluci přece nosí řetízky. Je to podle mě ohromný nepoměr, dát holčičce zlatý řetízek a chlapci nafukovací bazének! *ee* Ten řetízek bude mít trvalou hodnotu a bude to vzpomínka. Bazének praskne, batůžek dítě může zapomenout třeba ve vlaku - a nebude mít od tety nic.

Jak už tady rádci psali, volila bych s přívěskem - buď začáteční písmeno jména, nebo znamení zvěrokruhu, podle narození dítěte. Nabídek je všude plno, jistě něco pěkného vyberete. Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kusk
Datum: 28.10.16 11:36

Nikde v otázce nevidím zlatý řetízek, vy ano? Holčině byl darován pouze zlatý přívěšek. Líbí se mi nápad se stříbrnou mincí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.