Aukro - ceník

Od: Datum: 27.10.16 17:27 odpovědí: 3 změna: 27.10.16 22:43

Dobrý den, pochopil jsem to správně, že dle nového ceníku, se po cca 2,5 letech ruší bezplatné vystavovaní aukcí na Aukro, které bylo u mnoha kategorií. A s platností od 8.11.2016 se bude opět za vystavení každé aukce vybírat poplatek? Takto jsem to pochopil a šokuje mě, že se Aukro asi vrací k něčemu, co se v minulosti neosvědčilo a co šmahem odradí podstatnou část prodejců, zejména těch menších. Spíš jsem očekával, že další krok bude zrušení poplatků za vystavení i ve zbylých kategoriích, aby přilákali nové prodejce. Ale jestli je to snaha udělat z toho opravdu ten e-shop pro podnikatelské účty na "kup teď", tak pak by to ledacos vysvětlovalo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke
Datum: 27.10.16 18:37

No, já to tak taky pochopil. A myslím si o tom totéž co Vy. Obávám se, že to bude mít něco společného s nedávným zpětným odkupem Aukra od Jihoafričanů týmem okolo Václava Lišky. Kdo by to byl čekal, že nás bude mrzet, že Češi koupili český portál, že? Smutné je to...

Ohodnoceno: 0x

Od: tildr
Datum: 27.10.16 19:26

Pro mě tím pádem Aukro pro prodej končí. Když má člověk víc věcí, které už nepotřebuje, na prodej, a zas ne tak velké obraty, tak se to pak už vůbec nevyplatí. Nechám doběhnout aukce tak, aby se už žádná nevystavovala za nových podmínek a sbohem a šáteček. Respektoval jsem, že si zvedali provize z prodeje, i když se mi to hodně nelíbilo, ale jestli chtějí vydělávat na poplatcích za vystavení, tak u mě ne. Odvedl jsem pěkných x tisíc na provizích z prodeje, když je jim to málo, tak ode mě nebudou mít už nic.

Datum: 27.10.16 22:43

Aukro nechce víc (natož malých!) prodejců. Aukro chce překupníky, co na aliexpressu levně nakoupí, za desetinásobek prodají a prodávají po tisících.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.