Kurz na PayPalu

Od: Datum: 06.11.12 16:00 odpovědí: 2 změna: 06.11.12 22:45

Zdravím, chtěl bych se zeptat na kurz Paypalu. Když něco kupuji, tak to jde přes kartu a kurz by měl být podle mé banky ne? Konkrétně mám Čsob. Podle jejich kurzu: http://www.csob.cz/cz/Csob/Ku…stek-detail.aspx?Currency=USD by měl být dnes kurz 20,085kč/dolar. Tak proč mě 10,40dolarů dnes stálo 214,50kč. To vychází 20,625kč/dolar. Může mi to někdo vysvětlit, kde se ztrácí tyto peníze? Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.12 16:50

Není přesně psáno, podle jaké finanční instituce PayPal ten kurz určuje, jen se tam píše, že si ho nevymýšlí on sám, ale má ho zvenku. Navíc si ale do toho ještě počítá nějaký procesní poplatek. Toliko se píše tady Takže tam se ztrácí.

Od: hop®
Datum: 06.11.12 22:45

Nevím, proč zrovna podle Vaší banky, každá směnárna si určuje kurz sama, ale větší rozdíly v tom nebývají. Určitě by bylo možné na PP aktuální kurz najít...

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.