Netaktnost tchyně, co s tím?

Od: Datum: 25.10.16 09:43 odpovědí: 26 změna: 08.11.16 18:46
avatar

Dobrý den, rádcové,

už jednou jsem zde psal dotaz, co dělat, když má netaktní tchyně přede mnou a mou partnerkou rozebírá sexuální zážitky mojí přítelkyně. Tenkrát jí partnerka řekla, aby si dávala většího majzla na pusu, že se pak hádáme skrz to. Přestala. Vše se vyrovnalo, já se se vším smířil, odpustil jsem, zapomněl, přijal jsem její minulost jako součíst jejího života. Nebyl důvod o tom dál mluvit, vytahovat to. Řekla to i svým přátelům. Všichni to respektují. Až na její matku. Včera na návštěvě opět vytasila, že si moc dobře vzpomíná, jak moje partnerka kdysi měla s někým dost tvrdý sex a líbilo se jí to (vždy se matce svěřovala). Polilo mě horko. Doma tvrdý sex odmítá, odmítá i sex. pomůcky, odmítá anální sex (to respektuji) a odmítá i fakt, že by občas jako zpestření mohl být sex jinde, než ve tmě v posteli. Vstal jsem, slušně jsem řekl tchyni, ať se nezlobí, ale že dvakrát už se jí řeklo, aby toto přede mnou nevytahovala a nedá si říct, tak holt nemám chuť dál pokračovat v návštěvě. Rozloučil jsem se a odjel. Večer byla doma hádka s přítelkyní, zastávala se matky, absolutně ji nezajímalo, že mě to ranilo a že to, co jsem půl roku v sobě zabíjel a snažil se být pro ni lepším člověkem a nebýt hlupák, se mi vrátilo. Na dotaz, proč doma nemáme tvrdší sex mi řekla, že s nikým nedělala víc, než se mnou. Patrně má její matka jiné informace. Nevím co dělat. Myslím si, že je její matka netaktní a neslušná. Neumím si představit, kdyby např. můj otec vyprávěl mojí přítelkyni moje sex. zážitky z puberty.

Jsme rozhádaní, já jsem uražený a naštvaný, ona zřejmě taky. Ani matku nezastavila, jen dál čekala, co vybalí za detaily dál... Nezáleží jí na mě, že? Alespoň to ze všeho plyne.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 09:53
avatar

To je poněkud nenormální stav, aby tchýně zeti práskala intimní zážitky, dceři to nevadilo a přitom Vám tvrdila, že nikdy nic takového neprovozovala. To je snad na léčbu. Jediné, co poradit je se ns tchýní nestýkat, když ji Vaše žena ještě hájí.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.10.16 09:54
avatar

Taky mi to přijde úplně mimo. Přítelkyně se matky bojí a nikdy jí nevzdoruje, tak se neumí postavit a zarazit ji. Jinak k tchýni hoooooodně dlouho nepáchnu. Téměř u mě skončila

Datum: 25.10.16 10:04
avatar

Ale co je na věci pravděpodobné? Jaká matka, taková dcera... asi bych se docela bál budoucnosti. *stop*

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 25.10.16 10:14
avatar

Dobrý den. Chování tchýně ani Vaší partnerky není v pořádku. Obě si k Vám dovolí jen tolik kolik jim dovolíte Vy sám. Nenechte se ponižovat jen proto, že je tchýně neomalená a Vaše přítelkyně zbabělá a nedokáže se ozvat. V první řadě by to mělo vadit jí a měla by se sama nad sebou zamyslet. Vy se s tchýní setkávat nemusíte, ale partnerka by měla stát při Vás a měla by se Vás umět zastat, pokud jí na Vás záleží a chce, aby váš vztah fungoval. Komunikujte o vás dvou spolu...

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 25.10.16 10:51
avatar

Děkuji, všem tady děkuji, dáváte mi pocit, že nejsem idiot, jakého ze mě dělají. Že nejsem ten atypický. Přítelkyně je srab, co se bojí matce odmítnout cokoliv, na vše kývne, aby se maminka nenaštvala. A tchyně je... koketa, co podvádí přítele, dělá jí dobře pozornost a ráda se předvádí. Mám jic obou dost. Uvažoval jsem i o rozchodu páč toto bolí, ne to, že měla minulost, každý ji máme, ale to, že při mě nestojí. Když jsem odcházel, ve dveřích se ptala, jak to má napravit. Kdybych řekl ,,poˇjd jdeme domů´´ nešla by, proto jsem jen mlčky odešel...

Od: pt®
Datum: 25.10.16 19:52
avatar

Toto se nedělá. A mám dojem, že matka mluví o sexuálních praktikách, aby sama zaujala, snad by si s Vámi i sama dala říct, jako když se Vám nabízí. Už tu někdo napsal, jaká máma, taková dcera, nemusí to být pravda, ale to by musela Vaše přítelkyně dát najevo, stát při Vás a matku důrazně upozornit. Pokud se zastává matky a neodejde s Vámi a nechá Vás odejít samotného, potom není něco dobře. To je můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.16 10:18

Nevím, kolik je let vaší tchýni, ale jelikož mám zkušenost s tou svojí, jejíž netaktnost se léty zvyšuje a manžel ji taky furt omlouvá - máme postiženého syna a ty její blbé kecy jsem několikrát obrečela - např. neustále manžela shazuje i před cizími - no, on byl vždycky blbej a ten kluk k tomu - no, na posranýho i hajzl spadne...Tak nějak. Jinak já si myslím, že u podobných lidí, kteří blbě kecají, jde o druh nějaké demence - malé dítě taky řekne spoustu věcí, které jsou dospělým trapné. Ze své zkušenosti bych doporučila, jakmile začnou blbé kecy, odklonit diskuzi jinam, jde to těžko, ale dá se to. U nás tuhle tchýně dramaticky rozebírala, co bude s naším synem - je mu 30 a mně přes 50, až umřu - dřív bych brečela, protože se také nad tím zamýšlím. No, jenže dnes už babě řeknu, že je plno zařízení, kde se dnes pěkně o postižené starají a ve výjimečném případě se tam dá hned dostat, ale co se starýma dementníma lidma, kam ty půjdou, kdyby něco - tchýni je přes 80, je ve výborné kondici, ale s tou hlavou, no...Takže baba okamžitě zbystřila, představila si jak dopadne...A téma bylo změněno!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 25.10.16 19:54
avatar

"dajko", nemáte to lehký úděl a klobouk dolů, že se o syna staráte. Myslím, že máte velkou pravdu, kdo má zdraví a zdravé nohy, běhá do vysokého věku, tak také říkám, až na tu hlavu, až na tu hlavu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.16 10:57
Vymente tchyni a přítelkyní a mate klid!
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.10.16 11:48
avatar
Měl jsi jí na to odpovědět něco ve smyslu, jak tobě chybí anal a že se chceš milovat na různých místech a vyprávět své postelově věci, co si dělal s bývalou (i kdyby sis je musel vymýšlet).
Tím, že si se naštval a odešel, si jí podle mě udělal radost, že tě dostala.
Příště to to udělej tak, jak radím a sleduj její výraz, já jí úsměv přejde.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.10.16 12:00
avatar
No tak to je drsny resit minulost v sexu. Chudak dcera co se ji sverila a ta to ted pouziva a vykrikuje kde se da. Prestante se stykat s tchynou a bude klid.
Jedine co nechapu je, proc se kvuli minulosti hadate. To nema smysl. Minulost do vztahu nepatri. Treba to chtela jen zkusit, tvrdy sex, anal. Tvrdy sex je taktez pro kazdeho neco jineho.
Jedine co bych nenechal jen tak je, proc odmita sex.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.10.16 12:01
avatar

Nevšímala bych si toho a řeč odvedla jinam, chyba je už to, že se vaše žena svěřuje-chlubí se svými zážitky a nedokáže říct, že si nepřeje o tom mluvit. Mám dobrou kamarádku co si ráda povídá o nemocech, nikdo není tak nemocný jako ona, za vše mohou lékaři, intimní problémy...semnou si nepokecá, utnu to hned v začátku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.16 12:24
avatar

Já bych se na to povznesl. Co bylo předemnou to pro mě neexistuje. Člověk jde nějakou cestou a neví co ho čeká. Neví jak se chovat aby se to v budoucnu neotočilo proti němu. S takovou by se už starší lidi nemohli seznamovat vůbec. Když si představím co nová 60 letá partnerka prožila v postelích s různými muži...

Celou věc bych vždy převedl v žert Třeba bych se vmísil do hovoru: To já jednou byl na grupáči a tam jsem zažil... Nebo: Jednou jsem potkal v baru dvě lesby. Vtáhly mě pak do taxíku a jelo se k nim domů...to byla jízda. Prostě něco ve stylu Rudolfa Hrušínského...jednou jsem měl i jeptišku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 25.10.16 13:26

Kdyz se nekomu nelibi chovani partnera nema cenu se snizovat na jeho uroven, lepsi bude vymena, kdyz domluva nezabere.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 25.10.16 14:40
Můžete to brát i takto: pokud si vás u své matky přítelkyně nedokáže obhájit a postavit se za Vás, moc velkou oporu v ní asi mít nebudete.
A jestli dříve nebo i v současnosti rozebírá se svojí matkou postelová dobrodružství, tak její matka to nemůže vydejchat a musí o tom mluvit. Přitom ovšem přítelkyně ztuhne a nedokáže matku utnout, protože se buď bojí nebo si představuje ty chvíle o kterých je řeč a nebo prostě oněmí a nevěřícně hledí cožeto máti zase mele a v duchu si říká, že ji už nikdy neřekne nic. Ale později stejně řekne, stejně jako to držkaté tchýni pojede zase jednou ostošest, ta její klapačka.
Zřejmě začarovanej kruh.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 25.10.16 15:04
ja z toho spis citim, ze ti vadi, ze driv pritelkyne provadela kdovi co a s tebou akorat ve tme pod dekou jednu polohu. ( coz by me samozrejme taky vadilo)
kecy jeji matky jsou podruzne.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.10.16 15:31

Pominu-li to, že mi přijde na hlavu padlé obojí - aby potomek svěřoval kompletní detaily svého sexuálního života rodičům i to, aby tchýně probírala totéž s potencionálním zetěm, je moje rada asi taková. Buď se s tím smíříte nebo utečete. Myslím si, že jak matka, tak i dcera, to nemají v hlavě úplně v pořádku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: scv®
Datum: 25.10.16 16:03
avatar

@kovis: "Myslím si, že jak matka, tak i dcera, to nemají v hlavě úplně v pořádku."
Vidím to úplně stejně.

K otázce:

Trochu nechápu rady typu "nestýkej se s tchýní" - tohle je spíše na výměnu tchýně i přítelkyně. Kdyby byla s matkou na nože a ta jí tímto způsobem dělala naschvály, tak bych se tomu moc nedivil. Ale pokud má s matkou dobrý vztah a sama se jí svěřovala (to není úplně normální, fakt ne), tak ti teď pravděpodobně v některých věcech lže.. Nechci tě děsit, ale mám taky určitou "zkušenost" a řeknu ti.. co bych dal za to, kdyby se její matka zachovala takhle a já z toho vycouval včas. Bohužel, tato matka se jen blbě tvářila, mlčela a maximálně utrousila nějakou poznámku směrem k dceři, když jsem tam nebyl. Takže jsem na to, co je to moje "kvítko" zač, musel přijít tím horším způsobem. A věř, že jsem se hodně divil. Od chvíle našeho seznamování lhala v tolika věcech, že ze sebe prakticky udělala někoho úplně jiného. Samozřejmě jen do chvíle, než došlo na pořádnou hádku.. pak se fofrem vrátila ke svému "starému já." ... Pokud ti tyhle věci vadí, máš pocit že lže nebo jen nepoznáváš tu, se kterou jsi začal chodit, tak to zabal, dokud to jde nějak rozumně. Fakt je, že tchýně se nezbavíš. Zvlášť, když má takový "vliv" na dceru a ta to nakonec radši otočí proti tobě.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: zukr
Datum: 25.10.16 18:51

Dejte si bacha, protože se ženskou si berete i její rodinu. Když nedokážete vycházet s její rodinou, ať už je chyba u nich nebo u vás, tak bych to zabalila, protože se to s váma potáhne celý život.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 25.10.16 19:19

To slyším poprvé, že někdo se svěřuje matce se svými sexuálními zážitky a ta to ještě ventiluje. Podivné. Zkuste tchni říct: Heleď Andulo, nejseš ty nějaká nadržená, že Tě tak vzrušuje rozebírat intimnosti jiných. Nedáme ten anál spolu? Schválně, jak zareaguje

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.16 20:27
avatar

Byt chlapem a mit takovou babu a tchyni, tak by letely obe rychlosti blesku a ja co nejdal od nich.. Ani jedna neni normalni.. Pravdu mate vy, protoze tohle se opravdu nedela..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.16 21:31
avatar

Dobrý den. Asi vám moc neporadím, ale zkuste se podívat do své budoucnosti za několik let. To už sedíte doma se svojí současnou přítelkyní, vaše společné děti vám vyletěly z hnízda. A kdykoliv vaše dcera přijde na návštěvu se svým přítelem, tak vaše přítelkyně (tedy její matka) jim vypráví veselé příběhy z natáčení... pardon ze sexuálního života nejen vašeho. Myslíte si, že je to nereálná představa? Jaká matka, taková dcera...

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 26.10.16 06:22
avatar

Myslím, že si doma zakládáte husí farmu. Husa je totiž Vaše družka a druhá husa je její matka.

1/ Nikdy jsem se matce se svými zážitky nesvěřovala. Proč? Ona mi také nevyprávěla, jak to probíhalo s taťkou. Je to intimní záležitost a měl by si ji každý nechat pro sebe. Když to ta Vaše husa kváká své matce, není normální.

2/ A ta stará husa, když už se něco dozvěděla, měla by držet zobák a nechat si to pro sebe. Proč Vám tím krmí uši? Myslí si asi, že její dcera u Vás stoupne v ceně, že bude žádoucnější, když se vyválela s jinými nápadníky? Prokazuje tím své dceři medvědí službu. Po podobných hláškách o mladou nikdo ani kolo neopře a staré zůstane na krku. Divím se, že s ní ještě jste, když má tolik za sebou a Vy jste o tom podrobně zpraven. Nevadí Vám to? Mně by vadilo sahat na někoho, kdo už je omakaný jako dveře od Kauflandu. To nemáte na lepší? Pak Vás lituju.

Nemají obě ani špetku taktu, ani kousek studu. Ani jedna z nich. Vykašlete se na mladou, zbavíte se tím i staré. A najděte si nějakou slušnou dívku, která se nebude chlubit svými sexuálními prožitky na potkání.

S těmihle husami to nikdy dobré nebude. Však víte, že se říká: JAKÁ MATKA, TAKÁ KATKA. Pryč od nich, nemáte zapotřebí poslouchat podobné věci a věnovat se nechutné bábě a ošoupané družce. Proč? Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.10.16 09:12
avatar

Nechutné bábě a ošoupané družce *smich**haha**haha* To mě rozsekalo *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kukura
Datum: 07.11.16 16:59

Přiznávám, trefné.., takže taky pobavilo. Je to tak trošku také správná narážka na to, že se dnes málo dbá na minulost partnerů a tak nějak celkově na jejich morální profil. To je špatně..Chtělo by se to v lecčems vrátit zase o pár let zpět, možná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jak
Datum: 08.11.16 18:46

Jestli je to jen přítelkyně, tak vezměte nohy na ramena a utíkejte, jsou to obě dvě dacanky, takhle mluvi před nastávajícím o sexu? Kdo s kym, kdy, jak a při tom s vámi jí to nebaví? Sprosté ženské o tom se ve slušné rodině nemluví. Hned bych to ukončila, tam vás nečeká nic dobrého.´Ony z vás mají jenom srandu, neví co se sluší a co ne.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.