Booking a platba?

Od: Datum: 23.10.16 15:18 odpovědí: 3 změna: 24.10.16 09:49

Zdravím. Chci se zeptat, jestli je výhodnější na booking zaplatit za ubytování předem nebo až na místě? Jde mi hlavně o to, aby pokud budu platit na místě kartou mi nebyl naúčtován nějaký nevýhodný kurz...Díky. Adam

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 23.10.16 16:16

Využívám této služby často a platbu provádím předem, nikdy nebyl problém.

doplněno 23.10.16 17:45:

Objednejte si pobyt až určitě budete vědět, že pojedete. Jinak pro nenadálé události (úraz, úmrtí atd) lze se za pár korun pojistit.

Ohodnoceno: 0x

Od: adamnovy
Datum: 23.10.16 16:38

Já jen, že je možnost, že bych pobyt zrušil, tedy při platbě předem booking nenabízí možnost zrušení a vrácení peněz, tak nevím, jak to bude při převody měnu, když budu platit na místě?

Datum: 24.10.16 09:49

Dobrý den, objednali jsme si pobyt přes booking.com, syn si zlomil ruku a pobyt jsme mohli zrušit zdarma. Možná je lepší nechat si možnost uhradit pobyt na místě při příjezdu, kdyby se náhodou něco stalo = zrušíte. Lze zrušit 3 dny před příjezdovou dobou.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.