Doktor mě nedokáže vyléčit

Od: Datum: 23.10.16 12:29 odpovědí: 10 změna: 24.10.16 12:20

Ahoj, jedná se spíše o názorový dotaz. Minulý týden jsem trávila léčením, v pondělí jsem šla k doktorovi, protože jsem nemohla prakticky mluvit, krk jsem měla zevnitř neskutečně oteklý a podrážděný, doktor mi ale do pusy kouknul mrknutím oka ještě ke všemu ze stoje (já seděla) takže opravdu nemohl vidět nic. Napsal mi antibiotika a další dva drijáky mám se ukázat kdyby nezabíralo. Nezabíralo tak jsem tam v pátek zašla, prohlídka opět stejná. Napsal mi další tři prášky, můj noční stolek vypadá jako lékárnička. Ovšem krk je stále v strašném stavu. Připravuju se na přijímací zkoušky na konzervatoř obor zpěv, z toho asi lze vydedukovat že opravdu potřebuju zdravý krk. Co mám dělat abych ho donutila mě pořádně vyšetřit? Nebo to dělá takhle správně?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.16 12:40

Možná moc zpíváte, nechala bych hlasivky pár dnů odpočinout. Pokud se vám léčba nezdá, vyžádejte si návštěvu odborníka ORL.

Ohodnoceno: 0x

Od: anx
Datum: 23.10.16 12:46
V nemoci jsem samozřejmě nazpívala, ani to nebylo možné. Právě proto mě znepokojuje že tam není žádný posun

Od: wamp®
Datum: 23.10.16 12:51

Mám pro Vás skvělou, babskou radu.Vařte si černý čaj,do kterého dáte jednu lžíci másla.Pít horké.

U mě,/která také dost často zpívá/ zabírá tato metoda 100% !

Datum: 23.10.16 12:46

Na ORL můžete jít bez doporučení, tak na nic nečekejte a běžte tam ;)

Od: maky®
Datum: 23.10.16 12:53

Jak radí ostatní, na tohle je obvoďák krátký, vyhledejte odborníka *sok*

Od: pb®
Datum: 23.10.16 14:04
To chce CRP, výtěr z krku a krevní testy, jestli náhodou nejde o EB virus. Na bakteriální infekci by zabrala antibiotika do tří dnů, pokud byla zvolena správně a případné bakterie jsou na ně citlivé.

Datum: 23.10.16 14:11

Mně na krk zabere Priessnitzův obklad, případně v kombinaci s Panthenolem, který jsem před půl rokem cucala spolu s Halsetem proti virové nebo kvasinkové angíně. Nedávno se mi čepy najednou vrátily, dala jsem si na noc (=účinná látka zůstala v puse) jednu tabletku Panthenolu a ráno dobrý. Ten Halset tu zná asi málokdo, u nás jej nemají ani v dobré lekárně, ale objednají mi ho. Ale jestli máte tak důležitou akci jako talentovky, tak bych dle rad výše šupajdila na to ORL.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.10.16 15:01

Doktor vám moc nepomůže, dle mé zkušenosti máte nervy z těch zkoušek - takže to je stresová situace a sedlo vám to zrovna tam, kde to nejméně potřebujete. Vyzkoušejte všechny rady, na každého zabírá něco jiného. Já bych taky doporučila 2x denně kousek kvasnic, je to nejlepší zdroj B vitaminu na posilnění. Dále nakapat si několikrát za den na lžičku šťávu z citronu a polknout - nezapíjet. Dobré jsou také kapky z lichořeřišnice - nakapat na jazyk a nechat být. Dobré jsou i kapky z šišáku bajkalského - ty jsou hrozně hořké, ale dá se to vydržet a zlepšení je taky rychlé. Někomu to přijde divné, ale mně to pomáhá a je to lepší než kdovíjaké cumlací prášky.

Od: balzerka
Datum: 23.10.16 20:36

Přírod. antibiotikum Drags Imun nebo Vironal kapky vnitřně, to lze i s tím, co berete, B- komplex, už kvůli antibiotikům, z cucaček Tantum verde a Panthenol, inhalovat slaný roztok s hřebíčkem. Omezit mléko a mléčné výrobky, kvůli zahlenění, omezit i cukr. Ta psychika Vám to zhoršuje. Priessnitzův obklad, ale nenechat ho dlouho.Jak se vyrovnají teploty, tak jen suchý šátek. Víc pít. Nejlíp urolog. čaj. Anginy souvisí s ledvinami.

Datum: 24.10.16 12:20

jednou jsem byl přinucený mluvit pět hodin v kuse. Dva dny jsem z toho výkonu sípal a vzpamatovával jsem se týden.

Proto se mi zdá, že váš problém není v infekci. Máte nevycvičené hlasivky a moc trénujete.

Zkuste Homeovox. Někdo tvrdí, že je pouze placebo. Jiný vám rovnou řekne, že každé homeopatikum je podfuk. Možná to placebo a podfuk skutečně je, ale mě tehdy pomohl.

https://www.lekarnalancier.cz…omeopatika/homeovox-60-tablet

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.