Zbláznil jsem se do kluka?

Od: Datum: 23.10.16 11:08 odpovědí: 2 změna: 24.10.16 11:47

Ahoj rádci, poslední měsíce řeším takovou prekérní situaci. Zkoušel jsem už hledat nějaké info všude po internetu, ale nějak se mi nedaří o tomhle tématu nic najít, tak zkouším už tuhle poslední možnost. Bohužel si o tomhle nechci povídat s nikým koho znám. Jde o to, že před pár měsíci jsem potkal jednoho kluka, je naprosto super, rozumíme si, jsme na stejné vlně a konečně to byl člověk, o kterém bych snad mohl říct, že je to ten pravý kamarád možná až do konce života, ale je gay, přičemž tohle mi vůbec nevadí, já tohle neřeším a kdyby mi to neřekl, tak to ani nepoznám. Jenže háček je v tom, že jsem se možná do něj nějakým způsobem zakoukal. Jenže je to zvláštní, nejde o nějaký sexuální podtext, prostě já nevím... Přesně stejné pocity jsem měl u holek. Vždycky jsem věděl, že ho mám rád, ale až když mi oznámil, že si někoho našel, tak mě to naprosto zdrtilo, já mu to strašně moc přeju, ale zároveň mi je z toho strašně úzko. Když se mi neozve, tak jsem jako tělo bez duše, pořád kontroluju mobil jestli mi nepíše a když napíše, tak jsem ten nejšťastnější člověk. Ale jde o to, že poslední dobou už to ani není mezi námi takové jako na začátku, a to je pro mě ještě horší. Začal jsem hodně přemýšlet o tom, jestli třeba taky nejsem na kluky, ale i když jsem se třeba začal seznamovat s jinými gay kluky, tak to se mnou prostě nic nedělá. Naznáte třeba podobný případ? Nebo nějakou radu na koho se obrátit? Nebo co si o tom myslíte? Jsem docela v koncích poslední dobou :-/ Je mi 25 let.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.16 15:26

Pokud chceš vědět, zda jsi na kluky, nebo ne, tak bys nejspíš měl něco s klukem zkusit, myslím sexuálního. Nicméně znám lidi, kteří si uvědomili, že jsou na kluky a bylo jim 26 let, nemusí to přijít někdy dřív.

Další možností je, že jsi bisexuál, tedy jak na kluky, tak holky, s tím, že více z toho jsi na holky. To také není divné, hodně lidí, kteří jsou na "oboje", víc tíhne k tomu jednomu pohlaví.

To, že Tě jiní kluci nevrušujou, je taky normální, většinou v tom musí být něco víc, musí Tě ten kluk nějak oslovit, musí tam být ta chemie. To máš stejné u holek, i když bys byl na holky, tak Tě asi nebude přitahovat úplně každá, nebudeš chtít chodit s každou holkou, nebude Tě vzrušovat sexuálně - nakonec třeba ano, ale vždy tam zkrátka musí být něco víc. Ani gay by nechodil jistě s úplně každým klukem nebo nešel s ním do sexu, většinou tam musí být zkrátka něco víc.

To, že ses na něho upnul, no zkus se zaměřit také na jiné své zájmy. Stává se, že když jsi v tomhle stavu, tak Tě nic jiného nezajímá a nebaví a pak to moc prožíváš. Potřebuješ se zaměřit na něco jiného, mít nějaké rozptýlení, toto trochu odsunout do pozadí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.10.16 11:47
avatar

No. Jednak že orientace nikdy není úplně vyhraněná, každý hetero je trochu homo a naopak. A za druhé, já ve vašem dotazu čtu spíš problém se závislostí. Ta se sexem příliš nesouvisí. Máte lidi, kteří se dokáží pověsit na krk komukoliv, kdo se k nim vstřícně chová a už jen samotné odmítnutí kontaktu jim působí těžké depky.

A za třetí, jestli jste na kluky nebo ne, to se prý nejlépe pozná v erotických snech. Máte erotické sny?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.