Lze mít více než jeden bankovní účet?

Od: Datum: 22.10.16 09:11 odpovědí: 7 změna: 22.10.16 13:28

Dobrý den, zřejmě velmi jednoduchá otázka, ale asi je tak jednoduchá, že na to ani nevidiím na internetu odpověď :-D Takže lze? V ČR? Ptám se protože na webu banky se píše, že přechod z bývalé banky zařídí..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 22.10.16 09:13

Můžete jich mít kolik chcete *tanec*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.10.16 09:19

Může mít několik účtů u stejné banky nebo u několika bank, jak chcete. Převést peníze jinak a starý účet případně zrušit není žádný problém.

Od: rio
Datum: 22.10.16 09:52

Děkuju za odpovědi, jste moc hodní, říkal jsem si jak mi někdo vynadá že se blbě ptám

Datum: 22.10.16 13:28
Hloupý zůstává nevědomý, protože se nezeptal... Do blbů nadává zase jen blb.
Chytrý, byť nevědoucí, se zeptá; chytrý se proto i dozví.

Od: stir
Datum: 22.10.16 11:54

Mam 18uctu u peti ruznych bankAkciove nepocitam

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.10.16 12:19

To teda musíáte mít hodně peněz, když ještě cpete těm bankám za poplatky, není to z mé strany závist, jen se divím, když vidím, co člověk měsíčně poplatí a úrok mizivý, který se kztratív těch poplatcích.

Ohodnoceno: 0x

Od: stir
Datum: 22.10.16 13:22
Asi vás zklamu, ale žádný z nich me nestojí ani korunu. Zhodnocení máte pravdu, někde nic, někde zanedbatelné procento, ale na to mám právě ty další akciové úcty
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.