Základní pravidla vztahu?

Od: Datum: 19.10.16 11:51 odpovědí: 4 změna: 19.10.16 19:26

Zdravím. Chci se zeptat, na co si dát pozor ve vztahu z pohledu může? Co ženy nesnáší? Myslím, tím třeba nějaké mužské uchylky, chyby v domácnosti, osobní hygieně, atp...Základní věci, které by muž neměl dělat, aby ženskou neodradil, myslím tím, třeba odložené osobní prádlo, atp...Dík za tipy...Adam

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.16 11:57

Neexistují univerzální pravidla v soužití partnerů. Ta se vytvářejí postupem času jejich vzájemným respektem a tolerancí.

Ohodnoceno: 2x

Od: coco
Datum: 19.10.16 12:21

Teda mne dokaze vytocit, kdyz chci neco podotknout pri hovoru s nejakym muzskym egem a on nabubrele odsekne "ted mluvim ja, tak neprerusuj (alias drz hubu)" mam chut ho nakopnout *smich* , ale treba bordelar me nemuze vadit, uklid neni muj konicek, takze si musi po sobe "zamest" sam nebo si poridit cernocha *afro*

doplněno 19.10.16 12:36:

Co se tyce osobni gygieny, tak necistotni chlapi u mne nemeli nikdy šanci !

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.10.16 12:22
Zdravím,
mne by se hnusilo/vytáčelo ve vztahu: nečištění si zubů, celkové zanedbavání hygieny (mytí rukou po WC...), kousání nehtů, neustále pomočené prkýnko (+ prázdná rulička v držáku od toaleťáku), nepodílení se na domácích pracích (úklid, vaření, nákupy, praní atp.), věčné vysedávání na PC/konzoli, lenost, celkově mamánkovství, nesamostatnost (řešit úřady atd.) a nabubřelé ego.
Já jsem se proto raději dobrovolně rozhodla pro "single" život, žádné omezování, mám svá zažitá pravidla, kompromisy se mi dělat moc nechce.

Datum: 19.10.16 19:26

No já to mám taky tak podobně..když vidím ty ženské kolem sebe, i v práci *zed*tak vůbec do vztahu nemám chuť..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.