Pití moči a polykání sperma

Od: Datum: 16.10.16 12:07 odpovědí: 12 změna: 02.11.16 16:40
Jaké jsou následky pitím vlastní či cizí moči a polykáním vlastní či cizí ejakulace (sperma)?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mon*
Datum: 16.10.16 12:26
No vaše vymesky a vymesky od jineho, ale zdravého cloveka vam nic neudělají. Ale pokud bude ten druhý clovek trpět nejakou chorobou, tak ji na vas muze přenést.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.10.16 15:28
avatar

Nechápu, proč bys toto dělal. Nedám dopustit na řízek s bramborovým salátem a dobrou minerálku. Tak proč preferuješ tuto "stravu"? Šetříš na automobil? Nebo už roupama nevíš, co do huby? *bzum*

Tchyně nedávno strčila jen tak z lumpárny do pusy kus vlastní stolice. /dobrého jídla má přitom dost a dost/. Manžel utíkal z místnosti, ani mně nebylo nejlíp. Ale ustála jsem to. A babka žije dodnes. Je jí 91,5 roku.

Tak je možné, že i když budeš jíst a pít kdejaké nechutnosti, které se nedají nazvat potravou, také se třeba jednou dožiješ 91,5 a ve zdraví. Nepřála bych Ti to. Je to hrozně smutné. Ani ne tak pro toho člověka, ten to nechápe, ale pro ty okolo. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.10.16 16:20

Babčo. Přečti si něco o urině a jejich účincích. Zajímavé čtení. Nelze odsuzovat to, co člověk nezná a tudíž tomu nerozumí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.10.16 15:39
avatar

Pití vlastní moči prý nevadí, dokonce je to údajně i v určitých případech prospěšné.Jeden slov.herec hrající i v našich seriálech to o sobě dokonce řekl v nějakém pořadu.Jiný pán zase v jedné upoutávce na zahr.pořad přiznal dlouholeté pití kravské moči.Osobně je mi z toho šoufl jen když to slyším,vidět to fakt nemusím.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.10.16 17:44
avatar

Jenže, když to vezmu fakt do detailu, moč, to jsou odpadní látky z našeho těla. Budete znovu pít odpadní látky? Co v nich ještě bude pozitivního, když to tělo vylučuje? Když už to nechce? Když v tom už nic nenajde? Je to něco podobného, jako byste nachytali třeba odpadní vodu z nádobí a snažili se z ní uvařit znovu chutnou polévku.No fuj! Co mi jednou prošlo traktem, to už je jenom odpad, nic víc.

Prostě to už jednou svůj účel splnilo a nazdar. V úterý máme objednaného pána s - no, jak to napsat, jo, cisternou, který nám celý obsah žumpy odveze pryč. Za mastný peníz.

Kdybyste to někdo chtěli, mohu posloužit. Ale myslím, že kromě vydatného pohnojení, je to jinak k ničemu. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.10.16 20:49

Nemáš až tak pravdu. Podívej třeba na placentu. Ta přeci také splnila svoji roli, když se dítě narodí. A vyhazuje se? Ne. Moč zdravého člověka, který se dobře stravuje a dodržuje pitný režim, dokonce ani nesmrdí, jak si většina myslí. Je sterilní. Já si myslím, že je to ještě moc a moc neprobádaná oblast. Opravdu si, Babčo, něco o tom přečti. To nemyslím ironicky. Přečti si o zkušenostech lidí, kteří urinu pijí. Ano, může se nám to zdát odpudivé. Ale jestli to lidem pomáhá v léčbě jejich nemocí, tak proč ne,

Ohodnoceno: 3x
 
Od: maky®
Datum: 16.10.16 18:04
avatar

Již jsem několikrát slyšela o URINOTERAPII. Opravdu se někteří lidé tímto způsobem léčí, výsledky mi nejsou známy.Ale vím jistě, že kápnuli do konve s vodou trochui moči, všem rostlinám na zahrádce to velmi svědčí, dostávají tak veškeré živiny, které potřebují.


doplněno 16.10.16 18:05:

Není vhodné zeleninu takto hnojit, pokud užíváte antibiotika nebo hormonální antikoncepci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.16 16:40
avatar

"...rostlinám na zahrádce to velmi svědčí,"

Koňský hnůj a cererit většině rostlin taky svědčí... ;). Nevím, jak vy, ale já potřebuju trochu jiné živiny, než křoví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.16 20:22

Dobrou chuť, má to hodně vitaminů

Ohodnoceno: 0x
 
Od: solo
Datum: 16.10.16 20:35

Pití moči už zachránilo život několika lidem, když čelili dehydrataci. Bear Grylls to i doporučuje, abyste měli vždy připravenou láhev s vlastní močí, když vám na nějaké expedici dojde voda, tak vám pití vlastní moči může i zachránit život :).

A například japonské pornoherečky polykají kýble spermatu a těší se velmi dobrému zdraví, prý je to i zdravé na pleť.

Když to nebudete přehánět, tak se vám nic nestane. Všeho s mírou ;).

Hodně zvrácená otázka, asi proto mě to zaujalo :D.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 22.10.16 22:11

Polykání sperma jako erotické hrátky jsou fajn, pokud vás to vzrušuje atd. Na tom není nic zvláštního. Exkrementy jsou úchylka, urina někdy léčí ale zase to takový zázrak asi nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evaholubova
Datum: 28.10.16 21:40

Pokud vím, tak spermie tělo neztráví ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.