Aukro - stránka O mně

Od: Datum: 16.10.16 11:35 odpovědí: 10 změna: 25.10.16 06:36

Zdravím,

po 150 letech jsem opět zavítala na aukční portál aukro.cz, jelikož sháním nesehnatelné. Naštěstí se ona věc zde nachází a tak ji hodlám odtud uzmout.

Mám ale problém, nejde mi u žádného uživatele rozkliknout "stránka O mně" (vedle přezdívky, ten symbol), hlásí mi to "Tento prodejce dosud neuvedl žádné další informace". Znamená to, že tam prodejce nic nemá, nebo je chyba na mém přijímači (Firefox 50.0b6)?

Děkuji za info.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.16 11:50

Prodejce tam nic nemá. Je to nové, navíc je klidně možné, že je opět výpadek? Podívejte se do aukce, někteří prodejci mívají dodatečné informace, pokud v aukci kliknete na "Doprava a platba". Můžete před příhozem také prodejci napsat přes "položit prodejci otázku"..

doplněno 16.10.16 12:06:

Jinak-zkuste ještě kouknout, zda se Vám informace zobrazí u jiného prodejce, abyste vyloučila výpadek.

doplněno 16.10.16 12:55:

No, ono se možná blýská na lepší časy, Aukro by mělo mít nového vlastníka, doufám, že ku prospěchu všech. Za kontakt od prodejce se považuje výherní e-mail- toto je stanovisko Aukro týmu, takže pokud se už prodejce neozve, dle OP má prodejce "splněno" ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.10.16 11:58

Ano, znamená to že tam prodejce nic nemá-někdo tam má informace č,účtu-podmínky atd.Tento o sobě asi nic nenapsal.Já jsem tam něco napsal jako uživatel Aukro.Někdy jsem musel o č.účtu pro převod žádat prodavajicího Emailem neb jsem ho nikde nenašel.Tak u tohoto to tak asi bude podobné-jen kouknout na komentáře.Volba je asi na něm něco o sobě tam napsat.Hezký den.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.10.16 12:11

Zlaté oldschoolové aukro. *modla* Tento nový design se mi ne a ne dostat pod kůži. Tady čtu, že má/mělo dojít k plynulému nahrazení záložky "O mně" za záložku "Informace od prodejce". Vypsané obch. podmínky si ale musí prodejce vlastnoručně překopčit, do nové šablony. Tento to zřejmě neudělal, poněvadž v jiných aukcích odkazuje na "stránku O mně", aniž by ho trklo, že je to pro kupující již nepřístupné.

Projela jsem náhodně několik uživatelů a nacházím totéž. Vyzkoušen i jiný prohlížeč (Opera), stejné. Takže chyba není u mě.

doplněno 16.10.16 12:21:

Položku mám zakoupenou, neozve-li se jako první, ozvu se holt já. *nevi*

Všem zúčastněným děkuji za odpovědi. *palec*

Datum: 16.10.16 17:38

Tak jsem se na Aukro koukl na svou stránku kde mám napsáno něco o sobě a také to napsalo blbost,že tam nic nemám.(Proto,že mám)Tak se něco na Aukro podělalo...!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.10.16 18:04

Jsem z toho celá popletená. Tento čtvrtek se vydražily nějaké moje věci a jeden zájemce mě prakticky okamžitě kontaktoval a poslal peníze. Takže ve čtvrtek se ještě moje krátké povídání "o mně" zobrazovalo. Teď jsem ze zvědavosti nakoukla a je to fuč.

Jsem na aukru krátce, ale první dny, než jsem stopla nevyžádané maily, mě aukro bombardovalo informacemi o výhodných nabídkách. Ale o tom, že se něco děje, asi mlčí.

Se zájmem zde budu sledovat další zkušenosti.

Datum: 16.10.16 18:28

Njn, to je klasika *zed*Je dobré se občas kouknout sem https://napoveda.aukro.cz/- je to na každé stránce dole Pomoc+informace.

Vlevo v Novinkách bývají výpadky a změny, ale ne všechny.

Vpravo -Pomoc-tam je kontaktní formulář na Aukro tým-musíte se proklikat. S tou stránkou O mně to bylo rychlé, nechali ji pár dní a kdo si nezkopíroval ze staré, má to fuč.

doplněno 16.10.16 18:55:

Helena, to si zkopírujte, to je jen dočasné, ať to nemusíte psát znovu. A vložte sem https://ssl.aukro.cz/sellerInfoFrontend/

Můj prodej-nastavení prodeje-informace od prodejce ;)

doplněno 16.10.16 19:12:

Helena, já vím, každá změna je vždy k horšímu *zed*

Datum: 16.10.16 18:37

je to divne, kdyz kouknu "zvenku" tak moje O mě nic neobsahuje, ale kdyz se kouknu do nastaveni tak pod Muj ucet v Strana O mě je to co sem tam mela, ale u editace je jen tlacitko Odstanit ... vtipne :/

doplněno 16.10.16 19:07:

diky andy123 nastaveno a ted je to videt na me strance O mě ... jen to ma limit 1000 znaku takze se tam neveslo co sem tam mela predtim, chjo s kazdou zmenou aukro dokaze neco po***

Datum: 16.10.16 19:17

No jo"je to tam v nastavení jinak- Aukrošoky...

Datum: 16.10.16 19:27

Tu starou vidí jen prodejci, ale nakupující ne. Předělejte si to podle toho návodu výš, ale zkontrolujte, zda to v informacích od prodávajícího máte, než smažete stránku O mně. Chvilku možná bude trvat, než se aktualizuje...

Datum: 25.10.16 06:36

Nechci zakládat nový dotaz, tak dám info sem. Od 8.11 změna ceníku a za vystavení se opět platí ve všech kategoriích https://napoveda.aukro.cz/news

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.