Témata na pokec s dívkou

Od: Datum: 15.10.16 18:15 odpovědí: 3 změna: 16.10.16 10:14

Ahoj.Chtěl bych se zeptat těch zkušenějších.Poradili byste mi prosím nějaká témata na pokec s holkou? Bavíme se spolu už tak měsíc ale ani jednoho z nás nenapadají témata na pokec.Chtěl bych to psaní rozvíjet dál.Tak prosím o radu na nějaká témata :) . Předem Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.16 18:21
avatar

Jak témata? Proč je hledáte? Co je to pokec? Máte na mysli psaní si? Už to samo o sobě je velmi neosobní, možná je to důvod ztráty vaší inspirace. Osobní setkání rozvine komunikaci velmi rychle a témata se během pár minut nabídnou sama. Nehledejte vědu tam, kde ji není třeba hledat!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.10.16 19:47
avatar

Vhodná témata najdete pouze u sebe a u té dívky.

Neexistují "univerzální témata", která by zaujala všechny. Chcete-li rozvíjet jakoukoliv komunikaci, je potřeba vycházet z toho, co zajímá obě strany, případně alespoň jednu z nich (po nějakou dobu se dá částečně přizpůsobit). Ideální je o tom, o čem si chcete psát i něco vědět...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: maky®
Datum: 16.10.16 10:14
avatar

Někdo umí donekonečna mluvit o politice, někdo o přírodě, někdo mluví jen o sobě a neumí druhému naslouchat...to se bavíte ten měsíc v kavárně, nebo na nějakých stránkách? Máš nějaké koníčky, má ona nějaké koníčky, zeptej se jí na její záliby, bude ráda, že tě to zajímá a když se dost vypovídá, začni s tím, co baví tebe.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.