Dárek pro kolegyně?

Od: Datum: 14.10.16 08:19 odpovědí: 7 změna: 15.10.16 10:07
Nastoupila jsem do nové práce, 3 měsíce se skolím na jiné pobočce. Nyní odcházím na tu svoji. Kolegyním z "kanclu" které se mi nejvíce věnovaly bych ráda koupila nějaký dárek. Nejsme žádné super kamarádky, ale tykáme si a vycházíme spolu. Budeme se stýkat i nadále pracovně, tedy žádná velká rozlučka a sentiment. Jen chci vyjádřit vděk za ochotu a přístup s jakým mě přijali. Ideálně něco, co si v kancelari nechají, nebudu tipovat nic osobního. Neměli byste tip? Jsou to 3 ženské ve věku 25 - 55. Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.10.16 08:34
avatar

Dobrý den, když už máte takovou potřebu obdarovávat, tak snad jen koupit nějaké zákusky či dorty a po pracovní době (nebo o pauze) je podělte se slovy díků za jejich ochotu. Určitě každá z nich drží dietu, tak jim sladké přijde vhod . Zdravím!

P.S. Případně tam po sobě zanechte větší balení kávy - to zřejmě ocení všechny. Nekupujte "blbostě".

Ohodnoceno: 7x
 
Datum: 14.10.16 08:42
avatar

Přesně *palec*.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: maky®
Datum: 14.10.16 08:56
avatar

Ano, dortíky nebo chlebíčky, nebo oboje, to by se hodilo...:)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.16 07:24
avatar

Ten nápad s kávou či zákusky je nejlepší, ale má to jeden háček. Nemohu vytáhnout krabici a podělit jen ty tři, když jich tam společně sedí asi víc. Jenže ty ostatní se paní nevěnovaly. Nemohu říct ani - Jano, Hano, Zdeno, pojďte se mnou do kuchyňky na zákusek a vy ostatní sušte - ústa. ;)

Je to ošemetné. Proto bych asi koupila všem, kolik jich tam je? Pět? Šest? To nebude o moc dražší. Navíc se s nimi budete i v budoucnu pracovně stýkat a tak se stane, že Vám třeba zase s něčím poradí právě ta, která se nyní moc neangažovala.

Jinak - nelíbí se mi v kanceláři plno serepetiček - sošek, figurek, pitomůstek, váziček...to bych nekupovala.

Snad jen jeden nápad: včera jsem stála bez dechu v květinářství nad vyrovnanými africkými fialkami. Všechny v květu a sice dvoubarevné. Modro bílé, růžovo červené. A cena slušná - 35 Kč za kus. Ty bych jim koupila a mohly by si je klidně nechat v kanceláři na okně. Určitě by si na Vás vzpomněly, když by zalévaly. :) Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nellka
Datum: 15.10.16 10:06

Děkuji. Nastupuji jako hlavní účetní, v kanceláři jsme byly pouze 4. Na pobočce je ca 400 lidí, vedle nás má kancelář už jen manažer celého provozu. Nejvíc jsem tedy opravdu pracovala pouze s těmi třemi kolegyňkami. Pak už jsou vedoucí úseků a pod nimi "řadoví" zaměstnanci. Nicméně i s nimi jem přišla do kontaktu, když jsem si procházela celý provoz a opravdu na mě byli vždy všichni milí, ať jsem zjišťovala pracovní věci nebo potřebovala vědět, kde je nejbližší WC Nad kytičkou jsem přemýšlela také, nemám ráda nevkusné "číčarády." Asi tedy koupím kytičku a krabici zákusků a chlebíčků, vezmu na poslední poradu, kde bude manager a vedoucí a co se nesní, nechám na jídelně.

Od: vnvc
Datum: 15.10.16 09:29
Upecte dort nebo buchtu. To u nás ještě nikoho neurazilo a každý si rád dá.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: nellka
Datum: 15.10.16 10:07

Děkuji všem i Vám. Péct neumím :( ale fakt bude nejlepší koupit nějaké zákusky, to se sní vždycky

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.