Oslava padesátin v restauraci

Od: Datum: 12.10.16 10:12 odpovědí: 4 změna: 12.10.16 18:44

Poradte pokud jste byl na oslave v restauraci jak to probihalo?Misto zive hudby tam budu mit reprodukovanou hudbu.

Potreboval bych poradit jak by to melo probihat.Budu slavit 50 let.Dekuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: balzerka
Datum: 12.10.16 11:48

Každopádně se domluvte s provozním v restauraci. Oni s tím počítají, že se stavíte, mají určitě s s oslavami zkušenosti. Jak postavit stoly, v jakém stylu a barvě tabule, kdy co začít nosit na stůl, jak zajistit dobré ozvučení,... Prostě,co je možné, co nemožné. Oni sami vědí, jak jim to nejlépe funguje.Takto předejdete nedorozuměním a budete se líp cítit. Gratuluji a ať se daří!


doplněno 12.10.16 12:13:

Obvykle je to tak, že to spíš organizuje někdo z rodiny. Pokud Vám na tom záleží, tak mít nějaký zasedací pořádek, zhruba znát , kdo bude určitě. Zhruba počty samozřejmě , už kvůli kuchyni. Příchozí se přivítají, zasednou, ve stanovenou hodinu někdo cinkne , utiší přítomné a pronese vtipnou řeč k oslavenci. Někdy i promítají nějaké záběry ze života oslavence nebo koluje album.. Následuje přípitek. Někdo z přátel přečte došlé písemné gratulace. Pak předání dárků / fronta?/. Oslavenec poděkuje za dárky a že přišli. A pak se dle dohody nosí na stůl hlavní jídlo. Zábava. Hudba až je dojezeno. Nepřeorganizovat, tolerovat, že kuchyň nemusí na minutu stihat, prostě v pohodě. Dobré je mít salonek a být úplně odděleni od ostatního provozu, nebo menší hospůdku bloknout celou na jeden půlden.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.10.16 17:48
avatar

Neexistuje žádné "jak by to mělo probíhat". Je to Vaše oslava, jsou to Vaše narozeniny, Vaše přání a Vaše představy. Pozvěte si lidi, které máte rád a s nimž se cítíte dobře. Nezvěte lidi "jenom ze slušnosti", nebo proto, že byste je "měl pozvat, aby Vás nepomluvili" apod. Hudbu i program vyberte podle sebe a oslavu si užijte.

Všechno nejlepší k narozeninám!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.10.16 18:33
avatar

Jak by to mělo probíhat? Tak jak chcete. A jak to bude probíhat? Všichni se zmažou a vy to zaplatíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.10.16 18:44
avatar

Také jsem letos slavil 50-tiny a ještě štěstí,že jsme si dali oběd a ostatní probíhalo doma a na zahradě.Ale podle mě méně znamená více-viz předchozí odpověď-Všichni se zmažou a ještě řeknou-ta ryba smrděla...promiňte to se ve vaší rodině určitě nestane,ale když budou sprášení tak to řeknou.Slavte já to mám za sebou a příští sláva bude odchod do důchodu a to BUDE OSLAVA!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.