Fio banka - založení účtu

Od: Datum: 11.10.16 21:17 odpovědí: 6 změna: 12.10.16 09:22
Zdravím,
konečně jsem se dokopala k založení si vlastního bankovního účtu, jenž usnadní život a ušetří čas. Beru to i jako další krok k osamostatnění se. Volba padla na Fio, poněvadž mám jejich "prostředí" víceméně vštípeno do mysli. Měla jsem tu čest se v něm detailnějš pošťourat.
Jelikož to bude pro mě premiéra, chtěla bych se zasvěcených na něco optat:
1) Konto jsem otevřela online (10.10.16) s uzavřením smlouvy "osobně na pobočce", potvrzovací e-mail obratem nahlásil, že je vše ready k podpisu smlouvy na pobočce. Ptám se, jaká je lhůta k dostavení se osobně? Do týdne?
2) Chystám se s sebou vzít větší hotovost v obálce a učinit vklad. Budu muset letět k nějakému spešl okénku nebo se o to postará tatáž osoba, s níž budu řešit ony písemné formality?
Děkuji za info.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 11.10.16 21:22

Do týdne je to v pohodě a s vkladem nikam běhat nemusíte. Pracovník Fio banky vám vše vyřídí včetně vkladu.

doplněno 11.10.16 21:59:

Nemáte zač. Žádné obavy, v mrňavé místnosti nemají jistě okénko s pokladnou. Tu má pracovník v psacím stole a trezor je mimo tuto místnost. To v případě, že byste nesla miliony.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.10.16 21:31
Super, děkuji za informaci ;)
Datum: 11.10.16 21:29

V mém případě se o vklad peněz postarala jiná osoba, pokladník u pokladny. Bych nemyslel že by jim ty papíry tam vydržely méně než 2 týdny.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.10.16 21:43
Z poslední návštěvy naší pobočky si pamatuji mrňavou místnost, dva stoly a dva nudící se pracovníky. Uvidím na místě, pozeptám se, ono to nějak dopadne... Obavy mám hlavně z té lhůty, chystám se tam až ve čtvrtek.
Datum: 12.10.16 00:19

Lhůta do týdne je v pohodě, ale jsem si jist, že ve smlouvě (nebo v nějakých podmínkách) ta lhůta bude.

A ano, vklad bude provádět jiný pracovník než ten u stolečku, který to s vámi sepíše, ale ve stejné budově.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.10.16 09:22
Děkuji za info, připravím se tedy na všechny možné varianty scénáře.
doplněno 13.10.16 11:24:

Táákže, mám to za sebou.*palec* Nikdo mě nesprdl, na vklad se mne ujala jiná osoba, o stůl vedle. Počítačka peněz sice roztrhla jednu bankovku, ale má vina to nebyla, já jsem tam ty papírky nevkládala, to pracovník.

Děkuji všem zúčastněným za poskytnutí infa a já jdu objevovat taje plateb nové generace. *jasne*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.