Jednal domovník protiprávně?

Od: Datum: 08.10.16 20:31 odpovědí: 1 změna: 08.10.16 20:46
Bydlíme s manželem dlouhá léta v paneláku.O pár pater od nás bydlí náš dospělý syn.Ten bohužel sklouzl na šikmou plochu a užívá drogy.Před pár dny na facebook zveřejnil místní novinář foto o zdrogované dívce a na fotu je i náš syn.Osoby mají přes oči pásku,žádná jména ani bydliště v článku není uvedeno.Náš domovník byl tak aktivní,že článek zkopíroval a vyvěsil veřejně v domě ve výtahu.
Ze syna jsme zoufalí,trápíme se už tak dost,a toto veřejné zveřejnění nám ještě víc ublížílo.Samozřejmě že sousedé v baráku vědí jak syn žije,a kdo to náhodou ještě nevěděl,teď ho na fotce poznal.
A můj dotaz,nejednal domovník protiprávně? Můžeme na něho podat trestní oznámení?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 08.10.16 20:46

Nevidím důvod k podání tr. oznámen za výstřižek z novin bez jakýkoliv dovětků. Tr. oznámení chcete podat na noviny, novináře nebo domovníka?

Nevím, proč chcete ochraňovat vašeho syna. V domě to všichni vědí a ať se uvidí ve výtahu i váš syn. Třeba začne přemýšlet, ale pochybuji. Pokud nespadne až na dno, nebude z něj lepší člověk. Pravděpodobně syna pořád dotujete, pomáhate mu, tak mu vlastně nic nechybí.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.