Brigáda u stánku s trdelníky

Od: Datum: 07.10.16 22:21 odpovědí: 3 změna: 08.10.16 20:08
Ahoj, zítra mám jít na zaučení ke stánku s trdelníky. Na informační schůzce se pán zmínil asi třikrát, že musíme být "šikovní" a když bude spokojený,můžeme v práci pokračovat. Máte nějaké zkušenosti, rady, tipy? Abych to nezkazila :D
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.16 22:36
avatar

Zkuste se např. podívat na video, jak se přesně dělají -


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.10.16 09:52
avatar

Na brigádách často platí, že zájem dělat práci dobře je nade všechno. Jsou to jednoduché práce, jen se musí chtít, neodbývat ji, dělat ji pořádně. Já brigádničila 4 roky ve večerce a ten, kdo práci nezvládl, byly holky, kterým bylo jedno co a jak dělají (+ ty, co kradly). Prodávaly šunku za cenu šunkového salámu, kuřecí prsa za cenu kuřete, na otázky "je to dobré?" znuděně odpovídaly "já nevim, to nejim", zákusky naházely do krabice ledabyle... No a k tomu bych poradila: ptát se ihned, jakmile něco nevíte, a usmívat se na lidi.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.10.16 20:08
avatar

Dejte si pozor na vracení peněz. Naučte se rychle počítat. A pokud nemáte pokladnu, která spočítá peníze na vrácení, vracejte tak, jak to dělali prodavači dříva. Dopočítávejte. Přijatou bankovku si někde blízko sebe, mimo dosah zákazníka, viditelně položte, a dopočítavejte do nejbližší hodnoty nahoru. příklad: zaplatí vám tisícovkou útratu za 40kč. Vezmete desetikorunu a nahlas počítáte 40 a 10 je padesát, vezmete padesátikorunu a počítáte a padesát je sto, vezmete dvě dvoustovky a počítáte a 400 je pětset, vezmete pětistovku a dopočítáte a 500 je tisíc. Tyhle peníze teprve dáte celé nazpátek a teprve potom uklidíte tu 1000kč do peněz. Když to budete umět, jde vrátit nejdřív drobné a potom papírové. Tenhle systém umožňuje zakazníkovi kontrolu nad vracením peněz, a vy nemusíte složitě odečítat z hlavy nebo na kalkulačce kolik máte vrátit. Potrénujte si to doma.

Za druhé si dejte pozor na zmatky. Ze začátku žádný spěch, ono si to sedne a zrychlí samo, jak chytnete grif.

Za třetí si dejte pozor na "měniče". Umí si rozměňovat u vás peníze tak dlouho, až vás totálně zblbnou a odejdou s tisícovkou navíc.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.