Líbí se mi děvče

Od: Datum: 06.10.16 19:03 odpovědí: 4 změna: 06.10.16 23:06

Dobrý večer,už pár let dělám jeden sport.V klubu je mojich vrstevníků zhruba 10 ( 15 let).Před týdnem přišla nová holka,která je taková plachá stydlivá,ale je nádherná a krásně se směje.Moc se mi líbí.Veškerý náš dialog proběhl tak,že jsem si podali ruce.Jak bych ji měl oslovit?Moc na balení nejsem a nikdy jsem s nikým nechodil.Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.16 19:09

Zdravím. Zeptejte se jí, jestli jí můžete pozvat třeba do cukrárny (nebo jinam na kafe, čaj, atd.) abyste se více poznali. Klidně jí i řekněte, že se Vám líbí. Nějaké reakce se dočkáte. Jen se nebát jí oslovit a zeptat se..

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 06.10.16 19:29

Dobrý den, nabídněte jí, že si někde v klidu popovídáte o tom sportu, jak to v klubu chodí, kdo je tam největší borec (tedy, Vy), na koho si má dát pozor, co se tam nesmí a také ji poradíte se zlepšením ve sportu. No, a nějaké vhodné místo k příjemnému hovoru si už najdete. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.10.16 19:36

Pokud je stydlivá, asi by nebylo dobré na ni hned "vybalit", že se vám líbí (můj náhled) - ale určitě se s ní můžete pouštět častěji do řeči, sem tam se na ni zadívat a usmát se. Určitě si toho všimne. ;) Potom ji můžete i někam pozvat a rozvíjet to dál.

Ohodnoceno: 1x

Od: balzerka
Datum: 06.10.16 23:06

Že se Ti líbí, to jí neříkej, tím ji zaplašíš. Po takové přímočaré větě by se Ti mohla vyhýbat. Nějaké společné téma, které vyplyne ze situace snad bude. Hlavně buď pohodovej s úsměvem a s humorem. Něco jí poraď, na něco upozorni, něco nabídni, ale nebuď vlezlej a ukecanej. Prostě, aby se těšila, že Tě příště potká. Nějaké zvaní do cukrárny nech na později, podle toho, jak bude reagovat.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.