Bolest břicha

Od: Datum: 05.10.16 10:52 odpovědí: 4 změna: 05.10.16 13:30

Dobrý den. Byl jsem u své doktorky že mám bolesti v pravo dolu pod pasem. Doktorka mne poslala na odběr krve a moče. Výsledky dopadly dobře a řekla mi že to mám od zad. Napsala mi kapky od bolesti Algifen Neo. Jenomže bolesti mám dále i přesto že již nepracuji a jsem v klidu. Mužete poradit co dále? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.16 11:25

No tak opět šupky k doktorce.

Ohodnoceno: 0x

Od: belpir
Datum: 05.10.16 11:33

Ahoj,

v minulosti jsem řešil podobný problém tak, že jsem čekal a doufal že se problém vyřeší, ale o několik hodin později se nevyřešil a večer pro mě musela dorazit sanitka. Takže doporučuji, raději zajít rovnou na pohotovost.

Ono je pro doktora těžké něco takového identifikovat, leda že by v každé ordinaci obvoďáka bylo CTčko nebo jak se to jmenuje. Takže raději mít jistotu a zajít na pohotovost, nebo místní polikliniku. Proč tohoto nevyužít, když už si za to zdravotní pojištění platíme.

Datum: 05.10.16 13:12

A to bylo dnes? Dnes jste byl na odběrech? Pokud ano a nic neprokázaly, tak to klidně od zad může být. Záda bohužel bolí i v klidu a bolesti střílí všude možně *zed*.

Ale Algifen je na bolest výborný, měl by Vám od bolesti pomoci. Potom by to asi chtělo řešit záda, zajít k lékaři a minimálně se poradit o vhodných cvicích.

Datum: 05.10.16 13:30

Mohou to být i zaražené prdy, nebo těžká strava.

Navštívit lékaře znova, nebo rovnou chirurgie.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.