Co je nejlepší na posílení imunity?

Od: Datum: 04.10.16 14:51 odpovědí: 17 změna: 02.03.17 21:11

Ahoj všem,

rád bych se vás zeptal na zkušenosti s přípravky na posílení imunity. Jasně, že všichni výrobci tvrdí, že ten jejich je nejlepší, ale jaké jsou reáné zkušenosti reálných lidí? Zajímají mě podpůrné prostředky snižující riziko, že mě skolí chřipka nebo jiné podzimnía zimní neduhy.
Jenom mi prosím neraďte, že mám denně sníst jablko, vymačkat si do huby citron a vypít litr kozího mlíka. Chápu, že někteří BIO lidé jsou přesvědčeni, že je kulička rakytníku zvedne i z hrobu a echinacea vyléčí i mor, ale spíš by mě zajímaly "chemické" přípravky. Myslím ty různé Multi-hyper-preventany, super-imunaktivy, wobenzymy apod. Ale osobní zkušenost, ne promo články!

Děkuji moc všem a mějte se kráááásně!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.10.16 15:07
avatar

Dobrý den, vylučujete normální (přírodní) rady a chcete pouze rady "chemické". V podstatě by Vám měl stačit Celaskon (vitamin C). Ovšem, ideální by bylo jíst více zeleniny, otužovat se, nepřetápět místnost a také ji dostatečně větrat. Následně se pokusit vyvarovat styku s člověkem, který již chřipku má (nebo chrchlá). Jinak, na žádný speciální chemický zázrak nevěřte. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 04.10.16 15:09
avatar

Moje osobní zkušenost na posílení imunity je vyhnout se stresům, to je na prvním místě. Na druhé místo dávám, ale bez osobní zkušenosti, pročišěná střeva a jejich bezchybná funkce...to nedělám i když existují nejrůznější metody pročištování.Cítím se přeinformovaná...osobně mi pomáhá kořen zázvoru jako čaj, pozor bez medu a citronu, protože zázvor prohřívá zevitř a citron ochlazuje.


doplněno 04.10.16 15:13:

aha, omlouvám se, to jsem četla nepozorně :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.16 15:20

Cordyceps-housenice čínská, ale za předpokladu, že netrpíte/neléčíte se s RS, v tom případě by byl nevhodný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.16 15:20

Chemickými přípravky "posílit" imunitu? Na to je přece široká nabídka očkování a každoročně vylepšené vakcíny proti chřipce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.16 15:34

A co Mumio:

Mumio je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Mumio čili skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů. Nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky).

Mumio očištěné od příměsí je hmota tmavě hnědé, až černé barvy, s lesklým povrchem, která má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť. Mumio je plastické, taje při 80 °C. Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá všechny dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o Mumiu zlatém, černém, měděném atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.16 15:36
avatar

Milý jezevče, tak jak se ptáte vy, tak stejné otázky pokládají tisíce lidí. Mezi nimi i já. Takhle jsem se ptala u specializovaných lékařů, kteří mi poradili: pokud nebudete cpát 3x týdně bůček a smažená jídla, pokud nebudete častým hostem v cukrárně, ale budete se snažit konzumovat ovoce, zeleninu a vlákninu, budete se hýbat a nebudete často rozmrzelá, pak bude stačit, když se necháte očkovat proti chřipce. ;) Několikrát jsem se tyhle rady snažila vylepšit nějakým preparátem na očistu, detox nebo na doplnění "něčeho" a všechno to skončilo ve wecku, aniž by to zanechalo výraznou stopu. :-D Takže, co jsem na světě, vím, že klidný život s úsměvem, s dostatkem spánku, pravidelnou stolicí a přiměřenou stravou stačí, aby se tělo drželo. Není potřeba ho stresovat něčím, co nezná. *hi* Ale každý jsme jiný a každé tělo je jiné. Třeba se dozvím něco převratného v odpovědích na vaši otázku.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: sepi®
Datum: 04.10.16 16:00
avatar

,, ...pravidelnou stolicí a přiměřenou stravou ..." super definice *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 04.10.16 15:37

Otužovat se - nechodit nabalený jak pumpa, doma nemít přetopeno, být často venku - plavat v rybníku, jezdit na kole, na běžkách. A k tomu to jabko, citron do huby a litr kozího mlíka ;)

PS otužovat se a prochladnout jsou dvě odlišné věci.

Z chemie leda tak panák slivovice na vypálení červa a špek na energii proti bacilům...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: maky®
Datum: 04.10.16 15:44
avatar

asd jezevec píše, že o jablku, citronech a kozlím mléku nechce ani slyšet, že potřebuje poradit nějaký chemický prostředek,ale když tak nad tím přemýšlím, tak jestli to ovoce je důkladně chemicky ošetřeno, tak by to mohlo být ono*blee*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.10.16 19:45

Hlavně potraviny, kde je dostatek éček

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ruze®
Datum: 04.10.16 23:11
avatar

Česnek,cibule,čili papričky,zázvor,citróny,křen,ovoce,zelenina a to vše nejlépe v syrovém stavu--lepší než chemie.Kysané mléčné výrobky a kysané zelí --to je přímo bomba vitamínů,minerálů a vitamínu C !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.16 05:28
avatar

Zdravím,

výrobkům z lékáren už se vyhýbám, zpravidla mi víc přitížily než ulevily. Od ledna obranyschopnost posiluji pitím koloidního stříbra, jablečným octem a užíváním řasy Chlorelly a mladého zeleného ječmene. A je mi hned fajnějš. Nemoci a zdravotní neduhy mě míjejí 7mi kilometrovým obloukem.

btw. jsem vegan stravuju se zdravě, piji čistou vodu. Pokud člověk žije nezdravě, tak mu těžko něco pomůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.03.17 22:46
avatar

MMS neboli super nabíječ imunity.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 02.03.17 07:34
avatar

Ringo, co to je MMS?


doplněno 02.03.17 16:18:

Ringo, jsem daleka toho, hádat se. Jen se ujistím, že se jedná o dezinfekci organizmu? http://www.mms-kapky.cz/ucinna-latka-v-mms/*jasne* Pročetla jsem pečlivě celou stránku a všechny části a toto mi z toho tak nějak vyšlo. A co přátelské bakterie ve střevech? Ty které spolehlivě pozabíjí i antibiotika.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.17 10:21
avatar

https://www.mms-kapky.cz/

Ale hádat se s nikým nebudu...


doplněno 02.03.17 18:10:

V podstatě ano.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 02.03.17 09:39
avatar

Otuzovani.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fbcd
Datum: 02.03.17 21:11
Otuzovani - málo topit, méně se oblékat, prostě si zvyknout na chlad. Když se povede, budete chodit v krátkém rukávu tam, kde ostatní jsou nabaleni do tlustých svetru. Málo stresu, dostatek spánku. To je asi základ.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.