Spolužák furt brečel

Od: Datum: 04.10.16 14:27 odpovědí: 3 změna: 04.10.16 15:24

Víte, je mi 13 let, ale pořád si vzpomínám jak můj spolužák Radek furt brečel ve 4 třídě pořád. Když jsem tedy s ním chodil do 4 třídy, tak on brečel furt kvůli blbostem i nějakým závažným věcem např. jeden spolužák mu řekl že miluje spolužačku vanesu pouze jednou a on kvůli tomu začal brečet. Potom třeba začal brečet kvůli tomu že mu spolužáci říkali že je losos ze srandy a on se zase rozbrečel. Potom mu třeba zase jeden spolužák řekl že jeho babička bydlí v Sarajevova 16 taky ze srandy a zase brečel. Takže tohle byly blbosti a ted vám řeknu ty vážné věci, třeba když napsal v angličtině tři věty tak se mu všichni smáli a potom jednoho spolužáka začal kopat, protože se bránil a on ho zbil a jednou ho dokonce žáci šikanovali v šatně v tělocviku a zpívaly mu: radečku, máš narozeniny a ono ho to začalo štvát a on narozeniny samozřejmě neměl a on jim říkal držte huby, no a oni pak dostali poznámku. Takže se chci zeptat, proč můj spolužák byl tak uplakaný?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.16 14:37
avatar

Ahoj. Někdo je hodně přecitlivělý a nedokáže své emoce ovládat. Holt neměl stejný smysl pro humor a bral ty řeči příliš vážně. Mrzely ho, ubližovaly mu, ponižovaly ho.. Co se jiným zdá být jako hloupost, to se druhých může citlivě hodně dotknout. Každý má nějakou povahu holt..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.16 15:06
avatar

Patriku, to, co jste mu dělali (podíleli se na tom všichni, kdo nějak nezasáhli, nepokusili se tomu zabránit, nebo to alespoň neoznámili třídní učitelce → to není žalování), "ze srandy" je šikana. Šikana není jenom fyzická, nebo jenom nadávky. Ne každý si umí se šikanou poradit a účinně se jí bránit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: maky®
Datum: 04.10.16 15:24
avatar

Důvody, proč byl tvůj spolužák uplakaný, mohly být různé, mohlo se jich sejít i více najednou. Co to všechno mohlo být, to by byl hodně dlouhý seznam...:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.