Firma s obratem 100 milionů

Od: Datum: 02.10.16 00:46 odpovědí: 8 změna: 02.10.16 17:49

Jak je asi velká, kolik může mít zaměstnanců stavební firma s ročním obratem 100 milionů?

doplněno 02.10.16 13:10:

Já jen, že jsem četla, že tahle staveb. firma má jen 20 zaměstanců, což mi připadá málo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kakamila
Datum: 02.10.16 08:55
Jedna nejmenovaná firma na lisování plastů a výrobu světel má jednu miliardu cca 150-200 zaměstnanců...tož asi tak.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.10.16 13:18
U nás může být stavení firma i jen v kancelářích. Vysoutezi zakázky, najme si stavební firmy a staví...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.10.16 13:25

To, že má firma 20 zaměstnanců a obrat 100 milionů ale nemá moc vypovídající hodnotu.

SVJ dělá rozsáhlou rekonstrukci našeho domu v řádu 80 milionů, je to akce na rok. Má tu být max. 60 pracovníků, z toho je Čech/zaměstnanec- stavbyvedoucí, mistr a zřejmě chlapi, co nám lodžii štukovali. Všechny ostatní bourací práce dělají Ukrajinci, ulicí se snad jiná řeč ani nenese. Zábradlí na lodžiích osazuje jiná firma, zasklívání zřejmě také někdo jiný a viděla jsem v ulici auto místních sklenářů. Jen od nás tato firma dostane 80 milionů/rok a spoustu prací sama nedělá, má nasmlouvané od cizích firem. ;)

Od: ctenar
Datum: 02.10.16 13:56

Všechny tyhle velkoobratové firmy mají málo zaměstnanců - 20 je úplně možné. Je to v podstatě firma na směrování, management a logistiku stavby. Většinou jsou to vedoucí projektů, pár zkušených inženýrů, právníci a majitel nebo ředitel firmy. "Nejšpinavější" z nich je ten, co jde 1x týdně do budky ke stavbyvedoucímu. Ostatní jsou v oblecích. Všichni by se při zatloukání hřebíku kladivem klepli do prstů.:-D Na vše si najímají specializované firmy (výkop, truhlařina, beton, lešení, okna, střechy, interiérové zdi, sádrokarton, malíři, podlahy, úklid, zeleň, ...)

Od: balzerka
Datum: 02.10.16 14:37

Díky. Bude to tak.Taky mne to po chvíli napadlo.

Od: paw®
Datum: 02.10.16 15:44
20 lidi muze byt akorat. To mate 2 reditele, sekretarka, 5 lidi na fakturacnim, 3 stavbyvedouci, nehaky projektant a uklizecka. Na vsekere prace si najimaji dalsi firmy nebo zivnostniky. Pohoda.

Od: uska®
Datum: 02.10.16 17:43

100 mil je ve stavebnictví prd. To bude firma s 6ti TH pracovníky + 2 stavbyvedoucí.

Od: krtek
Datum: 02.10.16 17:49

jsem zaměstancem firmy s ročním obratem cca 500mil a je nás skoro 200lidí. Troufám si tvrdit, že 50:50 THP a dělníků... Veškerou HSV si děláme sami...PSV samozřejmě subdodavateli :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.