Datum na žákovském průkazu

Od: Datum: 30.09.16 11:25 odpovědí: 3 změna: 30.09.16 13:46

Ahoj, už jednou jsem dotaz vložila do poradny, ale přesto se chci ještě zeptat. Mám žákovský průkaz na vlak, takový ten oranžový a chybí mi tam datum. Mám napsat platnost průkazu školní rok nebo kalendářní rok? Díky moc:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 30.09.16 11:28

Pošli ten dotaz odborníkom : vydavateľovi preukazu : cd.cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.09.16 11:28

Ahoj, platnost od - do Ti vyznačí přímo dopravce, to Ty nevyplňuješ. Ty vyplňuješ pouze na druhé straně, kde napíšeš období školního roku - 2016/2017 - někdy to píše i sama škola, ne Ty, spolu s daným razítkem školy.

Jinak ta platnost od - do se píše ve formátu například Od: 3.10.16 do 30.6.17.

doplněno 30.09.16 11:32:

Dále se Tě taky nejspíš budou ptát, zda jezdíš v sobotu nebo v neděli, kde budou chtít pravděpodobně nějaký doklad o tom, že jsi na internátě/koleji. Jinak toto pole bude proškrtnuté.

Od: vilik
Datum: 30.09.16 13:46
Nechci být kritik, ale odpověď už máte v předešlém dotazu. Vím to, protože jsem ji sám psal podle toho, co mi řekli na nádraží, když jsem šel před necelým měsícem koupit průkazy dětem. Ani jste se tam nekoukla. Napište si tam co chcete, ale platnost bude maximálně do posledního června, v případě studia na VŠ pak do posledního října v příštím roce s tím, že o prázdninách neplatí.
Zároveň upozorňuji na zákaz vkládání stejných otázek. Můžete v případě nejasností pokračovat v té původní.
A ještě si dovolím malý dodatek, že podmínky používání ve vlaku i v autobuse vám nejlépe vysvětlí na nádraží, třeba už při obstarání té kartičky, stejně jako poradili nám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.