problém s hlasem

Od: Datum: 29.09.16 20:15 odpovědí: 1 změna: 29.09.16 20:45

Zdravím, mám takový menší problém s hlasem. Jde mi o to, že hlas už mám dalo by se říct mužský, ale od doby co jsem začal mutovat (cca 12-13 let) mi nejde udělat to, aby mi hlas přeskočil jakoby do vyšších tónů, jestli víte jak to myslím. Prostě takové to jódlování mi nejde. Když se o to pokouším tak mi pouze výška hlasu stoupá dokud už to nejde vůbec. Možná je to banální problém, a řeším to spíše jen z nudy, ale jelikož chci jít na hody za stárka tak bych to rád nějak vyřešil, protože tam je to samozřejmě potřeba :-D chodit s tím k nějakému specialistovi mi přijde jako hloupost tak se nejdřív ptám tady jestli to nejde spravit nějakým cvičením třeba. Jinak je mi 17 let. Děkuju všem za rady, celkem mě zaráží, že všem to jde a mně ne..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.16 20:45

Jódlování moná vypadá jednodue, ale pokud má být prováděno správně, tak je potřeba zvládnout techniku práce s hlasem a hlavně mít patřičný hlasový rozsah směrem nahoru. Ten se ale mutací u muů obvykle spí sníí. Je to individuální, záleí taky hodně na vrozené hlasové dispozici. Ne kadý se rodí pěvcem s rozsahem pěti oktáv, ale něco se dá tréninkem hlasu změnit.


doplněno 29.09.16 20:48:

ta chybějící písmena jdou na vrub poradny

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.