1x

Operace (odstranění) štítné žlázy

Od: Datum: 29.09.16 15:45 odpovědí: 1 změna: 29.09.16 16:38

dobrý den,

jdu na operaci - odstranění štítné žlázy. Máte s tím někdo konkrétní zkušenosti? Mám na mysli bolestivost zákroku a po zákroku, po kolika dnech je možno jít do kancelářské práce, následná omezení - druh a trvání, léky a jejich dopady, rady a poznatky atd..

Podle doktorů vlastně o nic nejde, ale ... důvěřuj, ale prověřuj...

děkuji za konkrétní poznatky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.16 16:38

Mám, byla jsem v Motole. Víte, já mám posunutý práh bolesti :-D já bych bývala mohla jít hned z ARO domů.

Nic mě po operaci nebolelo, nejhorší pro mě bylo zůstat na ARO do druhého dne a ta flaška v kapse.

Operovali mě v pondělí, v pátek propustili a hned v pátek jsem začala dělat- prodávám na netu, omezení vlastně žádné.

Léky jsou nadosmrti-užívám Euthyrox, lékaří mají pravdu, uleví se Vám, nebojte se ;)

doplněno 29.09.16 16:54:

S tou nemocenskou.. myslím, že asi 3 týdny, alespoň to říkaly ženské, co se mnou ležely na pokoji.

Jedinou komplikaci, kterou jsem po operaci měla bylo to, že jsem nemohla zakřičet a to trvalo cca 2 měsíce, než se to srovnalo.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.