Náhlé vypadávání vlasů a mononukleoza

Od: Datum: 29.09.16 15:26 odpovědí: 2 změna: 29.09.16 18:37

Dobrý den,

asi před 14 dny jsem si všimla, že mi začaly opravdu hodně vypadávat vlasy. Hlavně při mytí a česání vždycky vypadne velký chomáč. Vždy jsem měla krásné dlouhé a hlavně husté vlasy a je to snad jediná věc, kterou mám na sobě opravdu ráda. Před týdnem mi byla diagnostikovaná infekční mononukleóza, tak se chci zeptat, jestli to s tím může nějak souviset? A poradíte mi kdyžtak, jak vypadávání trošku zmírnit? Nevím, jestli chci brát nějaké léky na vlasy, protože se bojím, že mi potom budou růst i chloupky a s tím také bojuji- obzvlášť nad horním rtem a opravdu růst tohoto podpořit nechci. Ještě mě napadlo jestli by nepomohlo ostříhat se- vlasy mám tak 5 cm nad pas a klidně jim poprvé za život ulevím.

Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.16 16:28

Můžete zkusit Methionin, brala kamarádka a pomohl jí, vlasy jí přestaly padat, doporučila jí ho kožní lékařka.

Myslím, že to padání vlasů s nemocí rozhodně souviset může.

S tím ostříháním... Nechala bych jen zastřihnout konečky, podle mě jsou to babské pověry z dřívějška a na hustoru to nemá vliv. Takové krásné dlouhé vlasy, nedělejte to ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: maky®
Datum: 29.09.16 18:37

Stačí nějaké nervování, nějaká starost a už je tu zvýšené padání vlasů, ale vniv má na to samozřejmě i mnoho druhů onemocnění, ale ty nervy, mluvila o tom i kadeřnice, když zákaznice měla před svatbou a hned se to projevilo takto,

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.