Bolest zubu po vrtání

Od: Datum: 27.09.16 16:04 odpovědí: 3 změna: 28.09.16 11:42

Víte, dneska jsem byl u zubaře, a zubař mi udělal plombu. Akorát je tu takový problém, s toho vrtání a z umrtvovací injekce mě začal pobolívat zub. Chci se tedy zeptat, za jak dlouho mě může přejít bolest z vrtání zubu a z té umrtvovací injekce? samozřejmě že to není nic vážného, ale trochu mě to tak pobolívá. Takže chci se zeptat, kdy to přejde?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.09.16 16:14

To sice nevím , ale já si potom beru Ibalgin.Je to lepší než čekat den ,dva než to přestane.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.09.16 16:14

Zub je po vrtání podrážděný, tak bolí. Za den, dva to přestane. Pokud ne, tak zpět k zubaři. Na noc bych vzal nějaké analgetikum.

Ohodnoceno: 0x

Od: balzerka
Datum: 28.09.16 11:42

Snaž se být v kondici. Zdravá strava, dostatek vitamínů, tekutin, hodně spánku, psychická pohoda, na vzduch. Žádná velká fyzická zátěž, omezit alkohol, cigarety, těžká jídla ap.

Tělo se umí bránit a Vy mu to musíte usnadnit. Vypadá to divně v případě zubu, ale mně to poradila zdrav. sestra, když se mi pár dní před operací rozbolel zub a tím by se operace musela odložit. Pomohlo to. A taky masírovat si spodní hranu dolní čelisti, tlačit zejména v té mírné prohlubni zhruba v třetině od ucha.Tlak na to nejcitlivější místo tam pomáhá léčit zuby.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.