Mám naději získat EX zpět?

Od: Datum: 26.09.16 16:41 odpovědí: 11 změna: 27.09.16 09:33

ahoj.
Loni v listopadu jsem se rozešla se svým expartnerem (on se semnou předtím už rozešel 2x, hádky na denním pořádku, moje psychické problémy, netolerance vůči mé škole, topila jsem se v pesimismu a lítosti, velký strach, že se se mnou partner opět rozejde, jeho kamarádi mě neměli rádi...).
Okamžitě jsem si začala "užívat" života - BEZ PARTNERA, BEZ SEXU, ale zaměřila jsem se na VŠ, začala více chodit na procházky, stákat se s kamarádkami, užívat koníčky. Bývalého stále milovala, přesto si říkala, že to nemá cenu, že tento vztah mě ničí. Teď vím, že to bylo spíše mojí nevyrovnanou povahou a spíše jsem si v životě potřebovala udělat pořádný základ, o který se můžu opřít.
Každopádně ex se mě snažil získat stále zpět - volal, psal básničky, vzkazy jsem měla na autě ... já byla k němu hnusná. Když jsem to nedávno četla, nejraději bych si nafackovala, co vše on vydržel.
Pak jsme se potkali - a já lítala v oblacích lásky. O dva týdny opět jsme se náhodně potkali - a já si již říkala, že to mezi námi má cenu. Bohužel... Měl již čerstvý vztah.
Od toho dne jsme si po dobu cca 2 měsíců denně psali (tedy spíše já jemu TUNY sms), zpočátku se ptal, proč jsem se s ním rozešla, později se to otočilo na omluvy z mé strany, nakonec mi psal, jak je zmatený, že neví co má dělat...
Mezitím jsme jednou zašli na procházku - vše bylo super, přiznal, že jeho vztah na dálku je dost na prd, že jsem se vážně změnila, dokonce nabídl, že mě večer odveze z práce domů (končila jsem v hospodě v 9). Zároveň ale řekl, že nemá v plánu se s dotyčnou rozejít.
Psychicky jsem celou tu dobu byla na dně - srala na vysokou, málem se nechala vyhodit, každej brečela, kašlala i na koníčky, které mu vadili jak řekl. Zkoušela udělat VŠE abych ho získala zpět. I se omluvila jeho kamarádům a rodičům za moje chování (často jsem se chovala jak nenormální hysterka).
Vše vyvrcholilo v červnu - o víkendu byla u něho na návštěvě, v pondělí si tam pozval mě. Dokonce nabídl abych u něj počkala než přestane pršet, dost se mu chvěla ruka když mi něco podával.
Pak napsal, že je zmatený, abych mu dala čas... jako správná ženská jsem psala neustále jak ho miluji, a kecy kecy kecy. Ve čtvrtek odjel za ní. Zhroutila jsem se. V pondělí napsal konečně, že už mi nemůže psát, abych mu taky nepsala, že neví co chce, neví zda je spokojený a at jsem štastná.
Cítila jsem konečně nějakou úlevu a konečně začala taky něco dělat. Občas mu napsala, ale bez odpovědi. Po měsíci mi napsal na narozeniny o tom, jak každý jdeme jinou cestou, že nelituje těch 3 let se mnou a at si narozeniny užiju. Opět jsem mu napsala několik... SMS.Prosila jsem ho at si mě blokuje, at mi napíše že tu dotyčnou miluje a že je spokojený jinak budu psát pořád...
No asi na nátlak i té jeho mi to nakonec napsal (zda to myslel vážně, to nevím) a že i přes to nemá důvod si mě blokovat. Tak jsem to udělala já.
Další měsíc uplynul bez kontaktu, aniž bych ho viděla a na mobil mi přišla SMS - "vše nejlepší k svátku kotě". Odepsala jsem - on taky takže omyl to asi nebyl. Takhle mi říkal celý náš vztah.
Další měsíc nic - napsala jsem jen zprávu, jak se za svoje chování omlouvám a tak. Opověděl po pár dnech, že se také omlouvá za to svoje chování, že mojí omluvu přijímá a odpouští mi, ale že si za to můžu sama.
Nyní bude mít svátek i narozeniny. Přemýšlím, zda mu napsat "vše nejlepší k narozeninám zlato", když mi napsal kotě. Stále ho miluji. Jiný vztah (byt na jednu noc) jsem neměla. Myslím na něho každý den.
Prý mě chtěl požádat o ruku, ale bál, se že ho odmítnu. Často se mnou mluvil o dětech, o společném bydlení...
Jsme si jistá, že pokud bychom se k sobě vrátili, chtěli bych mít jistotu, že to je napořád. Protože já bych to chtěla napořád. S ním.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.16 16:58
avatar

Po přečtení odpovím rovnou na nadpis. Nedělejte to (nesnažte se ho získat zpět)! Ten vztah-nevztah je tak podivný, že bych se ho z kterékoliv strany bál! V každém případě budete možná oba litovat, ale bez společného života budete oba alespoň mít možnost na sebe vzpomínat v dobrém!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.16 17:01
avatar

Jednou jsem byl v podobné situaci a zkusil to, půl roku to fungovalo a pak návrat do starých kolejí a rozchod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maruska
Datum: 26.09.16 17:17

Nevím - bydlím nyní na koleji, mám koníčky, vytvořila jsem si pevný kolektiv přátel kolem sebe, ...
To vše předtím nebylo a yla jsem doslova na něm závislá - proto jsme byla naštvaná na něj když se stýkal s lidmi, kteří se se mnou chtěli vidět - já neměla nikoho. Dost věcí se dle mého změnilo, ale ne tolik, aby to zas byl úplně jiný vztah...
Ale přesto děkuji za názor

Datum: 26.09.16 17:08
avatar

Zdravím. Slepované vztahy málo komu vydrží. Vy chcete mít jistotu, že byste spolu byli napořád? Taková jistota neexistuje. Na každém vztahu se musí pracovat a musí o něj stát obě strany. Lidé se rozchází i po mnoha letech manželství a společně stráveného života. A také si kdysi mysleli, že spolu budou napořád..Vám dvěma vztah pořádně nikdy neklapal, takže se na něj neupínejte. Pokud ho budete neustále kontaktovat, budete se zbytečně trápit tím, co by bylo, kdyby...Nechte ho žít a zaměřte se na svůj vlastní život. Tento vztah by podle mne nefungoval nikdy tak, abyste v něm byli spokojeni oba dva.


doplněno 26.09.16 17:24:

To Vám zde nikdo nezaručí. Já z Vašeho psaní nemám dojem, že by on chtěl vztah s Vámi obnovit..Že by o to stál..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maruska
Datum: 26.09.16 17:11

nemyslela jsem napořád jako úplně, jako mít jistotu že mi za měsíc neřekne "ahoj".


doplněno 26.09.16 17:29:

Alůe ta kapka naděje je vždy :)

Datum: 26.09.16 18:07
avatar

Já tu naději nevidím žádnou: Třikrát jste zjistili, že to neklape, nevěřím, že by to po čtvrté mohlo být jinak. Navíc – stejně jako Kapka – z popisu nemám dojem, že by Váš bývalý přítel o návrat stál...

Ale kdo chce kam...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.16 17:09
avatar
Slepovany vztah nikdy nebude klapat.
Radim ti najit si chlapa s vyresenou minulosti , na tohle vse zapomenout a zacit novy zivot.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.16 17:35

Ne, tohle by nefungovalo. Nezlobte se, ale taková stíhačka se jen tak nevidí, úplný psychický teror... prý tuny SMS ..*stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.16 06:04
avatar

Mládenec se s Vámi již několikrát rozcházel, hádky byly na denním pořádku. Teď on má vztah, který ukončit nechce. A vy jen přemýšlíte, jak ho dostat zpět. Vzpomeňte si na ty rozchody, na ty hádky. Co jiného Vás v budoucnu čeká?

I pokud byste se k sobě vrátili, nikdo na světě Vám nezaručí, že to bude napořád. A vzhledem ke konfliktům v minulosti bych za ten vztah nedala ani korunu. Podle mě by nevydržel. Prostě se k sobě nehodíte. To jenom vy už skoro rok vzdycháte, za tu dobu jste už mohla mít dávno jiného partnera. Studujete, tudíž určitě nebudete blbka a ani šeredka. Tak proč si nenajdete partnera?

Tenhle je k ničemu. Má vztah a nechce jej ukončit. A i kdyby to udělal, stejně jednou vaše soužití sklouzne tam, kde už bylo - k hádkám a rozchodům. Tak proč zbytečně sama sebe týráte?

K žádným narozeninám mu nepište, má svou dívku, ta mu jistě popřeje. Navíc, takovému mizerovi psát - ZLATO! Proč? Zřejmě si s Vámi hraje, dělá mu dobře, že se o něj zajímá víc dívek, než jen ta jeho. Asi nemá vysoké sebevědomí.

Oprostěte se od něj, jinak si na svou hlavu naděláte plno dalších problémů. Buďte ráda, že je pryč a rozhlížejte se po světě. Kluků je, určitě narazíte na nějakého lepšího. Na co pořád čekat a trápit se? *bzum* Není Vám to zapotřebí. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jinx®
Datum: 27.09.16 09:24
avatar

Hysterka,manipulatorka,psychycky labilna osoba a on este uvazuje ci sa ma vratit...preboha len to nie.On asi tiez nevie co chce..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.16 09:33
avatar

Pokud je chlapec rozumný, tak se nevrátí. Proč taky, k hysterické, manipulativní a nevyrovnané holce?

Přej mu, ať si najde pohodovou a nehysterickou přítelkyni a přestaň ho pronásledovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.