Odstavené auto

Od: Datum: 26.09.16 12:10 odpovědí: 4 změna: 26.09.16 17:17
avatar

Dobrý den,jsme malý činžák s parkovacími místy před okny.Všichni se známe tudíž i náš"vozový park"Oproti celému městu je zde vždy kde zaparkovat,ale díky blízké škole umění to není pravidlem.Takže každé parkovací místo je cenné.

Už druhý měsíc nám tady parkuje auto,které nejezdí,jen nám tady stojí.Je to nabouraná Micra s autosedačkou uvnitř.Takže mě zajímá,jestli se takové auto hlásí měšťáků,jak dlouho,kolik měsíců se čeká,než se nahlásí,udělají s tím něco?...nebo jestli máme čekat až jednou(snad)odjede.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nox®
Datum: 26.09.16 12:27
avatar

Pokud jde o vrak, tedy vozidlo které zjevně není technický způsobilé k provozu, musí jej majitel odstranit, pokud tak neučiní, udělá to město na jeho náklady, takže bych to nahlásil na MP. Snad se tedy nepletu. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.09.16 14:52
avatar
Když měšťáci dorazí a zjistí že auto má platné SpZetky, tak zas odjedou. Kdyby se z auta ztratily tak ho odtáhnou ale s platnými značkami na místě , kde není parkování omezeno nic dělat nebudou.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 26.09.16 16:38
avatar

Dobrý den, nahlásit ho můžete a policie by měla prověřit, jestli to není auto kradené.

On ho může majitel postrádat nebo po něm může policie pátrat. Zdravím!


doplněno 26.09.16 17:22:

lucie - no, u nás se našlo zaparkované a bourané auto, které bylo kradené. Asi se chtěl někdo jen projet, nabořil to a nechal odstavené. Vždyť hezkých aut je na ulici spousta, tak proč jezdit s nabouraným . Policie to zjistí vcelku rychle.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.09.16 17:17
avatar

Taky mě to napadlo,že třeba nějaký manžel v rozvodové zuřivosti,manželce "píchl"auto na druhý konec města*smich*No uvidíme.Dnešní doba je krutá a na parkování obzvlášť*frajer*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.