Bojím se, že mě svede kamarádova holka

Od: Datum: 23.09.16 23:30 odpovědí: 19 změna: 18.11.16 09:46

Ahoj, s partou několika přátel trávíme jednou dvakrát do týdne večery ve společnosti alkoholu - popíjení u ohně, chodíme do hospod, restaurací a klubů. Já a můj nejlepší kamarád jsme hlavní pořadači a leadři těchto akcí. On nyní odjel na měsíc do zahraničí, tak mě tak napadlo jestli se během té doby bude něco konat. No a je to jen pár dní a jeho holka mi psala jestli v neděli večer nezajdem někam popít pouze mi dva. Půjdu velmi rád, ale mám tak trochu strach. Pod vlivem alkoholu jsem trohcu povolnější a ona také. Teď za střízliva vím, že by k ničemu nedošlo, protože dokážu vyhodnotit, že to je špatně. Pod vlivem alkoholu si dokážu uvědomit většinu věcí, např. to, že nesmím řídit auto, ale co se týče sexu, to je těžké. Tu holku nemiluji, jde spíše o fyzično. Tedy vlastně jsem ještě nikdy žádnou nemiloval, tak ani nedokážu posoudit. Vím, že asi jediná rada je nepít, ale docela rád bych si s ní někam sednul a pokecal, a nechce se mi kvůli tomu pít voda a ani by mi nevěřila, že najednou nepozřu kapku alkoholu. Bojím se i malých náznaků, protože jsem rád za to, že mezi mnou a kamarádem nemáme žádná tajemství. A i z malého polibku bych se cítil provinile a nedokázal se chovat jakože nic. V minulosti totiž již velice lehké náznaky sympatií proběhly, ale nikdy k ničemu nedošlo, protože jsme nikdy nebyly sami. :((


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.16 23:40
avatar

Když se nedáte , tak se to nestane. Dovolí si k Vám jen tolik, kolik jí dovolíte Vy sám. Pokud respektujete Vy , že má vztah s jiným a jí na něm záleží, věřte sobě, když nevěříte jí.


doplněno 23.09.16 23:52:

Tak záleží i na tom, co chcete Vy..A pokud chcete ji, pak by se to stejně dříve, či později stalo stejně, pokud i ona chce Vás..

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kell
Datum: 23.09.16 23:45

Věřím sobě ve střízlivém stavu. Jejich vztah respektuji, ale je na bodu varu. Ona mi velice často ve velice krátkých okamžicích kdy jsme sami říká, že od něj odejde.

Datum: 25.09.16 11:35
avatar

A proč si myslíte, že odejde zrovna do Vaší náruče? Nebo to sám chcete a tím "bojím se, že mě svede" si připravujete půdu a hážete odpovědnost na ni? Jestli máte všech pět pohromadě, není čeho se bát. Buď to chcete a stane se to, protože se o to sám přičiníte (třeba tím, že s ní půjdete), nebo "se toho bojíte" a nechcete to. Předpokládám, že jste dospělý a umíte říci NE. I sám sobě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mtan
Datum: 18.11.16 04:02
A vám přijde normální scházet se s přítelkyní vašeho kamaráda na večeři ve dvou někde sami? Já být tím kamarádem, vys.ru se na vás a i na tu přítelkyni.
A ne, není normální chodit na večeři ve dvou s holkou, která patří někomu jinému... ;)
Ohodnoceno: 1x
 
Od: ria®
Datum: 23.09.16 23:42
avatar

:D líbí se mi ten název "bojím se, že mě svede" - :)) Jste takový malý chudáček :).. Zkuste si s ní o tom ve střízlivosti promluvit, a nastavit, kde jsou hranice večera, že se toho bojíte, pokud Vám to příjde trapné, raději s ní nikam nechoďte..


doplněno 23.09.16 23:54:

Možná než upřímný a ovlivnitelný bych spíš napsala bezcharakterní a dětinský, je naléhavá potřeba dospět, přeci se takhle nechcete chovat celý život? Umíte si představit kdyby takto jednoduše někdo přebíral dívku Vám? Nikam s ní raději nechoďte a počkejte, až se s přítelem rozejde.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kell
Datum: 23.09.16 23:47

Myslím, že jsem to v pipisu vysvětlil. Jakmile se napiji, jsem upřímný a ovlivnitelný.


doplněno 24.09.16 00:18:

ria: Děkuji za Váš názor, který jsem pečlivě přečetl asi 10krát, ale opravdu se tím neztotožňuji. Raději se v tom už nebudu pitvat. Nejspíš jsem celou situaci nesprávně a nejasně popsal.

Datum: 24.09.16 00:24
avatar

Když tak čtu Váš příspěvek, mám dojem, že ona sama Vás dříve či později svést chce. Otázkou je, zda je vhodné s takovou osobou vůbec někam chodit. Zatím je zadaná - a to s Vaším kamarádem, takže byste se mohl ocitnout v choulostivé situaci (že jí prostě dáte příležitost).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.09.16 00:38
avatar

Shrneme to. Nejlepší kámoš jede pryč. Jeho holka chce s tebou jít pařit. Ty MÁŠ OBAVU, dokonce strach až panickou hrůzu z toho, že by k něčemu došlo když se oba vylijete.

Nad čím tedy polemizuješ?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.16 05:39
avatar
Pokud se bojíš, že by se toto mohlo stát, tak s ní nikam nechoď. Jiné řešení snad ani není, pokud nechceš, aby k tomu došlo. K tomu snad ani poradnu nepotřebuješ, ne?
Není přece jediná osoba, s kterou si můžeš sednout.
Pokud ale půjdeš a stane se to, tak to nemůžeš vyčítat ani jí, ani své opilosti, jelikož tam půjdeš za střízlivého stavu s tím, že víš, co se stane. Bude to plná zodpovědnost tvého střízlivého já.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: minez
Datum: 24.09.16 06:25
Nechlastejte děti.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: haf
Datum: 24.09.16 08:41

Ve víně - potažmo v alkoholu - je pravda? Proc se branit a slapat si po stesti, kdyz zena ma pravo veta? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.16 12:43
avatar

*smich**smich* "Ona mě svede..." a dokonce si už děláš záminku, že při alkoholu jsi povolnější. Buď s ní něco mít chceš, nebo ne. TY, ne ona. Takže buď v závislosti na tom oželíš milovaný chlast a zvládneš tam sedět u kofoly, anebo se klidně rozjeď a udělej ze sebe svedenou chudinku, která vlastně za nic nemůže.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 24.09.16 13:03
avatar
A čeho se bojíš že se ti to nebude líbit?
Nebo je tak ošklivá?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 25.09.16 10:29

A na co se vlastně ptáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.16 11:14
avatar
Nevěříte jí.
Nevěříte sobě.
Pomůže jen "křoví". Nebo se nescházet. Nic víc. M.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 25.09.16 13:16
avatar

Nejdříve bych ti poradil : Nauč se pit. Ve tvém dotazu je úplně vidět, že to neumíš. Umění pit není návyk na alkohol. Umění pit je takový nějaký reflex a taková jakási sebekázeň, která tě udrží v klidu, i když máš draka. Musíš být silnější než ten opičák, co se v tobě probouzí. Jak sám píšeš, je to někdy těžký boj, ale dá se vyhrát.

No a k nadpisu tvého dotazu.

Raději hleď, ať se nedostaneš do situace, kdy budete někde v parku na lavce úplně sami a kdy ona se po tobě rozjede. Jak začneš vzdorovat, ona se namíchne a v tu chvíli může být zle.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 12
Datum: 25.09.16 19:03

Zavolej jí za střízliva a vymluv se na něco, že musíš do práce, někam jet, a vyvlíkni se z toho. Děvečka bude asi lehčích mravů, slušná holka by nikdy nezvala kamaráda svého milého na rande, nebo na pitku apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.16 06:31

Já bych vůbec neřekl, že se bojíš, ale že i ty sám chceš. Pokud bys nechtěl, aby se to stalo, tak s ní buď nepůjdeš nebo aspoň nebudeš pít. Tady jen hledáš obhajobu. Řekneš, že když piješ, tak pak moc neovlivníš, co se stane. Takže jsi vlastně z obliga, a ještě doplníš, že je ale blbý nepít. Takže nám vlastně říkáš, že je nevyhnutelný, aby se něco stalo, ale že ty za to nebudeš moct. Rozmysli si, co vlastně chceš. Nemusíš si to obhajovat před náma, ale před sebou.

Pokud ale můžu radit, vykašli se na sex se zadanou holkou a radši si ho vyhoň. Nestojí to za to! Tím spíš, že její borec je tvůj kamarád.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: gkbc
Datum: 18.11.16 09:46
Jestli půjdete někam jen ve 2 s holkou vašeho kamaráda, tak už je jedno, jestli se s ní vyspite, nebo ne. Takový věci se prostě nedelaj a nechápu, jak vám může přijít normální někam jít ve 2 s přítelkyní kamaráda bez jeho souhlasu. To ho asi moc za kamaráda nepovazujete.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.