Rodinná oslava

Od: Datum: 23.09.16 17:26 odpovědí: 5 změna: 24.09.16 07:56

Zdravím všechny, za pár dní mě čeká rodinná oslava narozenin a tudíž slezina s příbuznými. Jako takové setkání mi nevadí, máme dobré vztahy a mám je rád, problém je ale to, že se často nevídame a tak moc nevím o čem se budeme bavit. S některými se vidím jednou za rok a se zbytkem se nevidíme i delší dobu. Oni mezi sebou docela často. Tím, že je nízká frekvence vzájemných kontaktů, tak nechci skončit u otázek typu "jak se máš", "co v práci" a podobně prázdné, výplňové otázky aby řeč nestála. Jsem smířený s tím, že to bude chtít na úvod panáka aby opadla nervozita ale co pak? Pokračovat v panákování není dobrý nápad :-D Co poradíte? Jak to máte Vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.09.16 17:31
avatar

Dobrý den, pokud nejste onen hlavní "zábavník", na kterého celá společnost spoléhá, že je bude bavit a bude udržovat společenský ruch, tak se hezky na každého usmívejte, odpovídejte na tyto otázky a držte se v pozadí (naslouchejte a občas se do nějakého hovoru zamíchejte). Hlavně žádnou křeč a s panáky mírněji - po nich se říká pravda a to rodinu nemusí potěšit. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.16 17:35

Já při podobných setkáních začnu vyprávět nějakou příhodu, která se mi stala a ono se to pak nějak rozjede, ostatní se přidají...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 23.09.16 17:36
avatar

fotky z dovolené? - ideální téma, určitě něco máte

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.16 04:15
avatar

Jistě někdo ze společnosti hraje na něco - kytara, tahací harmonika, tak si pěkně od srdce zazpívat. Kdyby byl některý ze strýců jako Vladimír Menšík, zábava by se rozjela hned. Ale takových je jako šafránu.

Při oslavách u dcery jsme házeli šipky, hráli petank, zatancovali si na velkém betonovém kruhu, kde v létě stojí plastový bazén. Prostě jsme se nenudili. Vyprávěly se vtipy a různé příhody. Já nosila zbytky od grilování sousedovic psovi, který mlsně prostrkoval čumák plotem. Pes se jmenoval Kuba.

Dcera začala krájet dorty, já roznášela. Ona mi povídá: Tuhle porci dones Kubovi. Povídám: Kuba je už děsně přežranej, dávala jsem mu pořád zbytky od grilování. Aby se nepotentil. Dort už by asi nežral.

Všichni se divoce rozchechtali. Dcera totiž měla na mysli někoho jiného, než černého psa. Jeden z hostů se totiž jmenoval Kuba a já to nějak nezaregistrovala. Tak jsme mluvily jedna o koze a druhá o voze. Jedna o klukovi a druhá o psovi. Ale byla aspoň legrace.

Hlavně se brzy nezpumprlíkujte, je to škoda, když oslava brzy skončí proto, že všichni odpadli. *ua*Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.16 07:56
avatar

Já bych moc ráda takovou rodinnou oslavu zažila. Zeptala bych se, jak to bylo s babičkami babiček a jejich babičkami. Dříve mě to nezajímalo, ale teď se ptám, jak to vlastně tenkrát bylo. Vás to nezajímá?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.