Změna zdravotní pojišťovny na Vojenskou 201

Od: Datum: 23.09.16 11:43 odpovědí: 4 změna: 24.09.16 23:13

Dobrý den,

plánuji provést změnu zdravotní pojišťovny k 1.1.2017. Doposud jsem u ZPMV ČR - 211a důvodem změny je, že Vozp má smlouvu s jednou rehabilitací, která je kousek od mého pracoviště a současně jako jediná proplácí virtuální nebolestivou koloskopii. Dále přispívá na solnou jeskyni ( na mé astma), plavání atd.

Co jsem zjišťoval, tak všichni mí lékaři, mají s Vozp - 201 uzavřenou smlouvu.Mám těch lékařů opravdu hodně. (6 specialistů, rehabilitace)

Tak jsem se chtěl zeptat jestli jsou v praxi s touto pojišťovnou nějaké problémy, zejména jestli spolehlivě hradí poskytnutou péči přinejmenším ve stejném rozsahu jako VZP či ZPMV ČR. Nerad bych se v budoucnu zpětně dozvěděl že si nějaký běžný zákrok musím platit sám. Jde mi hlavně o ty časté věci jako OL, zubař, plomby, pohotovost, léky, rehabilitace a také jak platí lékařům.

Za názory na tuto pojišťovnu předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.16 13:25

Já bych tedy tak se změnou nechvátal. http://zpravy.e15.cz/domaci/p…-vojenskou-pojistovnu-1322799

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.16 15:04
avatar

Od počátku jsem u VoZP a nemám s tím nikde problém.dokonce se mi zdálo,že někteří specialisté dávali přednost pacientům od této ZP!Zatím jsem jen jedenkrát doplácel-bílou plombu jinak nic,dokonce mi proplatili i cestovné do KN kde jsem jezdil na ozařování !Za mne a celou rodinu jen spokojenost


doplněno 25.09.16 15:36:

Jen pro zajímavost.Někdejší zaměstnavatel manželky neplatil ženským ZP.Paradoxně všechny od VZP (všeobecné zdrav.poj.) si toto MUSELI doplati ze své kapsy.Manželka napasala na VoZP ( Vojenskou ZP) že je zaměstnanec,z poj přišla opdpo-"Pošlete kopii prac.smlouvy" poslala a z5 dostala přípis "Děkujeme za kopii smlouvy,vše je v řešení našich právníků,o nic se nestarejte!"Neplatila ani korunu ze svého!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.16 23:13
avatar

Naprosto souhlasím s Dieselem, mám stejnou zkušenost a celá moje rodina taky. Nikdy jsem neuvažovala o změně a to jsem u nich od úplného začátku dosud!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.16 18:38
avatar

Já u ní nejsem, ale např. na ortopedii na Kačerově visí nápis, pacienti VoZP a oZO mají nárok pouze na 4 návštěvy za rok, další za phradu,

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.