Maturitni ples a obleceni

Od: Datum: 22.09.16 11:28 odpovědí: 13 změna: 25.09.16 18:26

Dobry den, dcera bude maturitni ples.

Otazka zni: Muze mit muj pritel cerne nove rifle, kosili a sako, nebo jsou opravdu nutnosti spolecenske kalhoty? Klasicky oblek taky nema a porizovat se nebude ani kvuli pohrbu, natoz plesu. Techto aktivit se neucastni, cili nove rifle jsou "nejmensi" zlo :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 22.09.16 11:33

Kdyz chce byt za burana... ovsem take se muze stat, ze ho vratne vypoklonkuji.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.09.16 11:46

Diky! Dcera rekla, ze je to hlavne o nich a ne o rodicich a stejne pry budeme sedet :-D Projela jsem ruzne diskuze, a cerne rifle se casto objevuji. Ja bych take radeji klasicky oblek.

Datum: 22.09.16 11:59

Já bych to vůbec nehrotila! Kdysi jsem byla na maturitním v Lucerně, že by tam byli všichni ve společenském? Fakt ne, nikdo se nad tím nepozastavoval. Stejně se všichni dívají na maturanty, hlavní je, že bude přítomen. ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.09.16 12:06

Moniko, vůbec bych na tom nepřemýšlela a navlékla kluka do obleku, hlavně pěkně naleštěné polobotky, ne aby šel v teniskách. Holky půjdou v nějakých koktejlkách nebo dlouhých plesových šatech a trhani v riflích, nové rifle jsou pořád rifle.

Datum: 22.09.16 12:14

Na společenských akcích tohoto typu platí vždy jedno pravidlo - vždy tam bude někdo oblečený hůř, než vy. Na svatbě např. jsem viděla leccos. Kotníkové ponožky do polobotek, modré rifle a k tomu košile s nápisy, dokonce někdo měl černé tříčtvrťáky a polo. Na plese jsem viděla pána v riflích, tričku a košili s krátkými rukávy. Je to děs. Dle mého by se hodil oblek, rifle jsou pořád rifle. Co půjčit od někoho? Nebo někde? Kdyby mi šel někdo na ples v riflích, hanba by mi byla...

Datum: 22.09.16 12:51

Na ples v riflích opravdu ne...

Datum: 22.09.16 13:53

Na plesech jsem už zažila ledaco, i tepláky. Takže úplně za burana zřejmě přítel nebude... nicméně na maturitní ples se rifle fakt moc nehodí. Předpokládám, že ho nikdo nevyhodí, protože dneska si každý vyřve to svoje, má na to přece právo, přijít v čemkoli kamkoli. Pokud bude sedět a nebude tancovat, tak se to snese. Věřím tomu, že podobných rifláků se na plese (bohužel) sejde více. Přijít na můj maturitní ples táta v riflích, nebo máma v riflích a tričku, trochu se stydím... že se nad tím nikdo nepozastavuje, je pouze naše ostuda.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.09.16 13:59

No tak do černých riflí na ples by mě nikdo nedostal... Stačilo mi l¨ítání teda teď před svatbou když jsem sháněl oblek a to se mám ženit už v sobotu a teprve zítra si pro něj jedu :-D Ale teda nevím co by mi nastavájící řekla kdybch přišmajdal v riflích, stačilo mi když jsem to jen nadhodil před rokem když jsme měli jít na ples to byl oheň na střeše, že jestli si to na sebe vezmu tak že s buranem nikam nepůjde. Ale je pravda že jsem také na plesech viděl už ledacos, ale asi by mě hanba fackovala kdybych neměl společenský oblek... Jak zž bylo zmíněno je možnost půjčovny společenských šatů nebo někdo znamý. Zkuste se poptat ale za mě rifle určitě razantně ne.

Datum: 22.09.16 17:41

Maturitní ples je záležitostí dcery a jak jsou oblečeni její přátelé, či přátelé matky, to se až tak neřeší.

Snad jen jedno: po našem stužkování byl tanec s rodiči. Kluci s maminkami, děvčata s otci. Snad tam bude mít dcera upraveného vlastního otce v pěkném slušivém obleku, nebude ji po parketu posunovat nějaký týpek v černých riflích.

Oblek se chlapovi nikdy neztratí: namátkou: plesy, pohřeb,. svatba, promoce dětí...Myslím, že každý chlap by jeden pěkný oblek měl ve skříni mít. Pokud nemá, bude za vidláka, co si budeme povídat.

Ale protože maturitní plesy se konají zhruba tak v lednu či únoru 2017, bude ještě dost času toho druha zkulturnit a nasoukat do nějakého slušného obleku. V opačném případě by snad bylo lepší, kdyby zůstal doma. *bzum*Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.09.16 18:01

Ano, pravda. Je to ples me dcery, pritel by doprovazel mne. A ano, je cas ho pripravit, ze za vidlaka proste nepujde. Tvrdi, ze tam bude celou dobu sedet, takze NOVE cerne dziny, kosile, kravata a sako od obleku+slusne boty pry pujde a nebude v tom problem...Jeste mame cas, tak snad nazor zmeni, ale je to palice dubova :( ...Dekuji.

Datum: 22.09.16 20:18

Na co rifle? Normálně, sandály, fusekle, ledvinku na koule a kšiltovku.

Datum: 25.09.16 18:06

Nemusite byt sarkasticky :( Muj chlap proste oblek nenosi, takze jsme resili alternativu, protoze vim, ze chlapi v cernych dzinach chodi...A znat nazor jinych mne zajimalo. Tot vse.

Od: aless
Datum: 25.09.16 18:26

Já jsem to řešila měsíc před ale Vám na tom hodně asi záleží, když to řešíte půl roku dopředu, já bych takového nechala doma, když se nechce přizpůsobit ani kvůli vaší dceři.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.