Valí do mě holka nejlepšího kámoše

Od: Datum: 21.09.16 12:19 odpovědí: 23 změna: 22.09.16 20:35

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, zda-li jsem se zachoval správně. Můj nejlepší kamarád má přítelkyni (půl roku) a během posledního měsíce zažívám od ní různé narážky, dvojsmysly a když se loučíme, tak mi dá pusu na tvář. Jednou jsme byli v klubu a tam jsme spolu tančili (její přítel a zároveň můj nejlepší kamarád musel jít ven, kvůli telefonátu). A u toho tančení jsem se rozhodl, že polevím a nechám se přesvěčit jestli by se do nečeho pustila i když ví, že chodí s klukem (mým nejlepším kamarádem). Samozřejmě, že se do nečeho pustila! Začli jsme se líbat a v tu chvíli jsem se odtrhl, řekl jem jí, že tohle bylo naposled, že má kluka a jestli uvidím, že něco dalšího zkouší na jiný, tak mu to řeknu. Jestli ho ma ráda, tak se bude podle toho chovat a jestli ne, tak ať se s ním rychle rozejde.

Asi za 3 dny jsem tohle řekl kamarádovi a týden se už se mnou nebaví a s ní pořád je. Pak je tu myšlenka, že to mohla ona všechno obrátit.

(mě a kamarádovi je 20 a jí 21 let.)

Díky. Nevím co si mám o sobě myslet, jestli to pochopil nějak jinak.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.16 12:56

No co si asi máš myslet. Je možné, že mu řekla, že ty jsi ji začal líbat. Teď kvůli jedné nadržené a nevěrné manipulátorce už nemáš nejlepšího kamaráda. To je docela prohra.

Ohodnoceno: 2x

Od: balzerka
Datum: 21.09.16 13:01

Proč jsi mu to říkal? To byla vaše akce, tam na parketu.Ona se tím sotva pochlubila.

Ohodnoceno: 0x

Od: haf
Datum: 21.09.16 13:11

Takove holky znam, jsou to manipulatorky a frajle, kterym jeden nestaci, maji na to vetsinou lakave telo, ale falesnou mysl, mozna to ale zkousela jen na tebe, protoze se ji zamlouvas vic nez kamoš a rada by vymenila, jen nevedela co ty na to, tak ted uz to vi a pomstila se za odmitnuti :)

Datum: 21.09.16 13:19

Ahoj, myslím, že ses zachoval správně, jako správný kamarád. Jeho přítelkyni jsi odmítl, respektuješ, že chodí kamarád s ní a vyčinil jsi jí, že by se to nemělo opakovat. To, žes to řekl i kamarádovi, je také v pořádku, je to kamarád, vědět by to měl a podle toho se zařídit.Takže myslím, že sám vůči sobě výčitky mít nemusíš.

To, proč se s Tebou kamarád nebaví, netuším. Asi to opravdový kamarád moc nebude, bohužel. Je tu možnost, že ta jeho přítelkyně to celé obrátila, řekla mu, žes ji chtěl svedl Ty a ona se od Tebe odtrhla a on jí to věří, miluje ji a nedokáže si připustit, že by ho mohla podvést. Současně to Tvoje sdělení může brát tak, že ses mu chtěl "přiznat a omluvit".

To ale není Tvoje chyba. Pokud přítelkyni věří, je to jeho problém a boj. Tys měl úmysly čestné, to, jak si to přebral on a komu věří, je jeho věc. Bude muset asi počítat s tím, že je jeho přítelkyně trochu "do větru", ale zatím si to nepřipouští.

Co bys měl dělat, můžeš kamaráda zkusit kontaktovat a uvidíš, co Ti řekne. Pak uvidíš, co se dá s tím dá dělat. Možná zjistíš, že to právě bohužel ani dobrý kamarád nebyl, bohužel. Ale i takové věci se dějí. Někdo se hodně nechá ovlivnit přítelkyní, a to pak může rozbít i jinak pevné kamarádství...

Datum: 21.09.16 13:58

Pred lety jsem zazila to same.Me a kamosce bylo 20.Zacinala mit neco jako vztah s klukem a co cert nechtel, tak on chtel me a ne ji.Byli jsme tancovata a .tam mi porad rikal jake mam telo, jak se hybu u tancovani atd.. Bylo mi hloupe co se to deje mezi nami 3.Kamosce jsem vse rekla, ale neverila mi ani slovo.. Vzdycky uz to bylo mezi nama..Onen kluk mi nadbihal uplne vsude..U nas s kamoskou to dopadlo tehdy spatne..Vlastne mi to nikdy neodpustila..Ono nebylo co, ale jeji jesitnost ji zlomila vaz a vlastne i nasemu pratelstvi..Dnes si rikam, ze to asi opravdove pratelstvi nebylo.. Nekdo radi to ve vasem pripade kamosovi nerict, ale ani ja jsem to tenkrat nedokazala, protoze si myslim, ze jsem cestna a nejspis se svou povahou bych to udelala i dnes.Pokud vas kamos neslysi, nevidi, tak je to stejnej mezek jako pred lety ma kamoska..Preju vam at se s tim vas kamos srovna a uzna, ze ta mrcha je tady jeho holka..Pokud se s tim nesrovna a jesitnost ho porazi, tak at si trhne, protoze vy jste se zachoval podle me dobre..

Datum: 21.09.16 14:09
Pamatuj mlčeti zlato a to obvzvláště v oblasti sexu a nej kamarádů
Jestli se ti dotyčná líbí na nic nečekej a poval jí na záda a to dřív než to za tebe udělá někdo jinej
Věřim že s ní tvúj kámoš stejně dlouho nebude dyt je mladá a v tomhle věku se věrnost moc nenosí
Jo a věř že ti baba vždy odpustí když se o ní pokusíš než když nic neuděláš *palec*

Datum: 21.09.16 14:38

Byla blbost mu to říkat. Nicméně, není důvod, aby sis o sobě myslel něco špatnýho. Tys mu nic neudělal. To on je udělanej do pipiny, co by ráda roztahovala nohy ještě někomu dalšímu. Pryč od ní. Kamárada to časem možná přejde, až zjistí, co má za 3,14ču.

Datum: 21.09.16 14:48

V těhle letech jsme se dvěma kamarády měli dohodu, že žádná baba nestojí za to, aby nás rozeštvala. A že klidně můžeme zkusit svádět holku toho druhého, protože když podlehne někomu z nás, tak asi podlehne i někomu jinému. Testování probíhalo, holky přišly a zase odešly, ale my tři i po letech držíme při sobě. I když jako volba té pravé partnerky pro život to asi funguje jen na 33%, protože už jsou oba rozvedení.

Zkus si o tom s kamarádem v klidu promluvit. Jestli je to skutečný kamarád, tak to mu to dojde.

Od: dandan
Datum: 21.09.16 15:51

Tahle myšlenka mě napadla taky, že si je vzájemně ozkoušíme a když poleví tomu druhému, tak může polevit každému. Ovšem tohle se asi nepovedlo a to co jsem udělal, tak pochází právě z oné myšlenky, že teda když je taková koketní i ke mně, tak já a její přítel nemusíme být jediní. Tak jsem to udělal a jak se to bude rozvíjet dál -- to už je ve hvězdách. Díky!

Datum: 21.09.16 15:15

Nezachoval jste se správně. Přítelkyni svého nejlepšího kamaráda jste neměl co "testovat". Pokud jste se přesto rozhodl "testovat", měl jste si výsledek nechat pro sebe.

Samozřejmě, že to obrátila (s tím jste ale měl počítat už v okamžiku "testování"). Dokud se kamarád nedozví o něčem podobném od dalších, bude věřit jí...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.09.16 15:56

Tak děkuji za rady. Vaše názory mě dokopali otevřít tuhle situaci a vyřešit to. Dozvěděl jsem se, že před dvěma dny se rozešli a mu bylo blbé za mnou jít a omluvit se. Omluvu jsem od něj ani nechtěl, spíš aby si uvědomil, že kamarádství je kolikrát pevnější než láska a dá se na něj více spolehnout.

Ještě než došlo k tomu líbání s ní, tak jak už jsem se zmínil. Necelý měsíc pořád se mnou firtovala a takové maličkosti mě postupně docházeli a nechtěl jsem to ze začátku řešit a nějak jim podlamovat vztah. Asi to tak mělo být a je vše v pohodě. Dozvěděl jsem se, že mě ona miluje a to už mi příjde absurdní. Dnes se mě snažila zkontaktova.

Datum: 21.09.16 18:24

Na tu děv..če se vykašli a domluvte se s kámošem, že si i nepříjemné věci budete říkat na férovku. A je dobré si tento způsob komunikace jednou stejně nastavit i s drahou polovičkou, kterou si vybereš pro život.

Nebo bys s ní po domluvě s kámošem mohl začít chodit a za pár týdnů začít svádět její nejlepší kamarádku. Třeba se jí rozsvítí ...

Datum: 21.09.16 16:01

Zdravím. Na mne toto Vaše chování působí jako od nevyzrálého puberťáka. Neberte to ve zlém, ale do cizího vztahu Vám nic není a ani nemáte právo někomu kázat jak se má chovat a ještě pomlouvat slečnu u kamaráda který s ní chodí a donášet na ni, je fakt puberťácké. Nezávidíte mu náhodou ten vztah? Na mne to působí tak, že ano. Každopádně jste přišel o kamaráda který si o tomto a o Vás jistě udělal své mínění..Zda je slečna pro něho ta pravá si musí rozhodnout on sám.

doplněno 22.09.16 10:23:

Jaraz - i já plně respektuji názor druhých, nemám s tím žádný problém. Na flitr či líbání musí být minimálně dva...Podle mne se nezachoval dobře ani tazatel, ani ta slečna. Napsala jsem pouze to jak na mne napsaný příspěvek působí, ale rozhodně nikoho nesoudím, ani nikomu názor nevnucuji. Každý si k nám dovolí tolik, kolik mu dovolíme my sami. A plést se druhým do vztahu, byť s nejlepším úmyslem, se často obrátí proti člověku, to je známá věc...Ale jak tazatel psal - v 15.01 bylo vše ještě ve hvězdách nevěděl co si má o tom všem myslet a v 15.06 - kamarád se mu omluvil, slečna se ho snažila kontaktovat..Během pěti minut už měl ve všem jasněji a tak má vyřešeno. Hezký den všem!

Datum: 21.09.16 19:20

Tak jsem to učitě nemyslel a tahle to kamarád určitě nepochopil. Možná jste to pochopila úplně jinak. Ale já se zmiňoval, že jsem to původně nechtěl řešit. Až to zašlo za hranice morálního chování, tak teprve jsem to začal řešit. A kamarádovi jsem to řekl jen z toho důvodu... nebudu to psát znova. Je to tam napsané.

Datum: 22.09.16 06:13

Nikomu jeho názor neberu, ale tohle nemůžete myslet vážně. Tazatel nic špatnýho neudělal. Říkat to nemusel, ale ani to na něho nevalí žádnou vinu. Jen kamaráda upozornil, že jeho holka je děv**. Jako nevyzrálej puberťák se zachovala ona, když se místo rozchodu s nevhodným partnerem rozhodla rovnou strkat jazyk do krku někomu jinýmu.

Nebudu nijak spekulovat, ale takové názory většinou vychází z vlastní špatné zkušenosti.

Datum: 22.09.16 10:22

Kapkonadeje, priznam se, ze taky nechapu co je na tom pubertalniho jen proto, ze byl uprimnej ke kamaradovi.Tohle je opravdu vec nazoru kazdeho..Vim, rika se, ze do jinych vztahu se nemichat, protoze se to muze obratit proti cloveku samotnemu, ale ne vzdy to plati. Taky mi prijde stokrat horsi mlcet a delat mrtvyho brouka.Jak rikam, vec nazoru..

Datum: 21.09.16 16:21

Nesouhlasím s tím, že jsi měl mlčet. To křičí nejvíc ti, co sami nechtějí mít problémy. A nejvíc potěší, když člověk zjistí, koho měl vlastně vedle sebe - a když to zjistí jako poslední v okolí. Fakt super "kamarádi". Donášet, pomlouvat? Milí rádcové, ona slečna se chovala jako děvka, nikoli tazatel. Takže jaképak udávání a donášení.

Pokud kamarád časem sám nepozná, že má vedle sebe rádodajku, jeho problém. Jak vidím, už to poznal a dokonce se ti chtěl omluvit. Takže vyřešeno.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.09.16 12:52

Špatně se zachoval i tazatel, neměl slečnu co "testovat".

Nebo ještě jinak:

Kdyby se byl tazatel choval tak, jak se chovat měl, neměla slečna příležitost se zachovat, jako ...

Datum: 22.09.16 13:57

Mě z toho příjde, že vám vůbec nevadí, že to děvče by rádo roztahovalo nohy i jinde, ale jen to, že se na to přišlo.

Datum: 22.09.16 18:18

Mně přijde, že tu skoro všichni čtou jiný dotaz, než já. Copak opravdu nikdo nevidí problém u tazatele?

Copak se dá tazateli, který se rozhodl "otestovat" přítelkyni svého nejlepšího kamaráda, věřit popis situace? Já si myslím, že to bylo jinak.

Datum: 22.09.16 19:13

Dejte slovo ivzez. Ivzez, no tak, řekněte nám jak to tehdy bylo. *smich**smich**smich*

Sorry, ale tenhle koment mě fakt rozsekal. Nedíváte se nějak moc na Soudní síň nebo tak něco? ;) I kdyby to bylo stokrát jinak, tak tu řešíme situaci, kterou popsal tazatel. O tom přece celý Poradte.cz je. Že někdo popíše situaci a ostatní se k téhle situaci vyjadřují. Vy jste ale zřejmě přesvědčená, že tazatel se ve skutečnosti chtěl zeptat na jinou situaci. *smich*

Ale nemyslím to nijak zle. :)

Datum: 22.09.16 20:35

Já se nedívám na nic.

Nemyslím si, že se tazatel chtěl zeptat na něco jiného. Myslím si jen, že ten , kdo je schopen "testovat" přítelkyni svého nejlepšího kamaráda, je schopen situaci "přikrášlit"...

Datum: 21.09.16 21:15

Já nevím, mi je té holky trochu líto. Je možné, že se do vás zamilovala a blbě to nesla, protože nechtěla ublížit ani jednomu. To, co jste si vyložil jako flirtování, tak ona třeba nevnímala. Třeba to brala jenom jakousi možnost, jak vám být na blízku, když už nemůže být s vámi. No a potom v klubu podlehla. A teď nemá ani vás a ani jeho. Jsem toho názoru, že když je člověk ve vztahu a zamiluje se do někoho jiného, tak by ten vztah měl asi ukončit. Jenže ona třeba sama nevěděla, kam ji její srdce táhne. Nemyslím, že je děvka. Ano, to líbání bylo trochu moc, ale pokud se do vás opravdu zamilovala, tak se dá pochopit, že podlehla. Jsme jenom lidi. A oni spolu byli teprve chvilku, takže to ani nebyl žádný pořádný vážný vztah. A teď má pověst coury, což mi přijde docela líto.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.