Dvě brigády najednou - jsem na UP

Od: Datum: 16.09.16 15:16 odpovědí: 1 změna: 16.09.16 15:53
Ahojky, mam dotaz jsem na UP . Podporu neberu . Mam oddělané 3.měsice ve firmě která krachla. Mohu mít dvě brigády najednou.? Roznos letáků plus úklid.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.16 15:53
avatar

V průběhu evidence na ÚP můžete vykonávat jenom tzv. nekolidující zaměstnání, tj. zaměstnání, které Vám nebude bránit v plnění povinností uchazečů o zaměstnání (nesmíte se kvůli němu např. omluvit ze schůzky nebo odmítnout jiné zaměstnání), v hledání nového zaměstnání a v poskytování potřebné součinnosti ÚP (přesné znění najdete v Základním poučení uchazečů o zaměstnání, jež jste obdržela při registraci).

Odměna v nekolidujícím zaměstnání (v případě více zaměstnání součet odměn nesmí překročit polovinu minimální mzdy. Každý měsíc budete muset dokládat potvrzení zaměstnavatelů o příjmech. Pokud v některém měsíci příjem překročí povolený limit, vyřadí Vás ÚP zpětně z evidence od začátku měsíce, ze nějž byl příjem překročen.

Nekolidující zaměstnání je nutné ÚP oznámit a doložit nejpozději v den nástupu.

Stručně:

Můžete mít několik nekolidujících zaměstnání, ale součet výdělků nesmí překročit polovinu minimální mzdy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.