Oční klinika - doporučení pro vyšetření/oper

Od: Datum: 15.09.16 21:35 odpovědí: 6 změna: 16.09.16 15:43

Rozhodl jsem se pro řešení zhoršení zraku způsobeném částečně šedým zákalem výměnou čočky (což i lékaři navrhují). Vím že v ČR je na výběr z mnoha očních klinik kde je různá kvalita a modernost vybavení a různě šikovní a zkušení lékaři. Protože nechci udělat chybu ve výběru zařízení chtěl jsem zeptat zda mi někdo můžete doporučit na zákl. nějakých zkušeností kam se objednat? Event. kam ne...

Půjde o výměnu čočky za umělou kvůli zákalu a silnějším dioptriím (korekce) + komplikace je u mě poúrazový zelený zákal (udržuje se ale kapkami víceméně ve stabilním stavu).

Chtěl jsem někoho kdo má opravdu dobré vybavení a hlavně zkušenosti a zájem odvést vyšetření i event. operační výkon v maximální kvalitě.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.16 21:41
avatar

V docela krátkém rozmezí absolvovala operaci moje babička a dobrý známý. Babička někde v Hradci, známý ve Zlíně. Obojí suprové jednání, nicméně Zlín jsem slyšela vychvalovat opakovaně od různých lidí právě kvůli profesionalitě při zákroku. Jméno kliniky Vám neřeknu, ale někdo ho určitě zmíní. Já se operace (silné dioptrie) dost bojím, zatím na ni nechci, ale pokud se někdy odhodlám, bude to určitě tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.09.16 22:09
avatar

Zlín klinika Gemini primář Stodůlka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.09.16 21:50

Na oči je údajně nejlepší Zlín, záleží, odkud jste? Nebo potom je super Lexum Praha. Také jsem přemýšlela kdysi o operaci, konzultovala jsem s oční lékařkou. Jinak ten glaukom mám také, držím si stabilně -s kapkami Lumigan- 15. Pokud nemáte nějaké výkyvy u tlaku, tak je to v pohodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.09.16 22:22
avatar

pokud máte blízko do Prahy,doporučuji oční kliniku ve Vojenské nemocnici.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.16 07:47
avatar

Podle chvály odoperovaných pacientů je klinika Gemini a Lexum nejlepší. Mají svá střediska po celé republice. ;) Zadejte tyto názvy + jméno vašeho města. Strejda Gůgl bleskově najde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fialka
Datum: 16.09.16 15:43

Již je psané, Zlín Gemini, prim. Stodůlka.

Velmi dobré zkušenosti od známých, mám dojem, že i V. Klaus byl zde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.