Bolest břicha,křeče

Od: Datum: 15.09.16 19:19 odpovědí: 8 změna: 17.09.16 00:00

Víte, dnes mě bolelo břicho a také jsem několikrát musel jít na záchod. Vždycky jsem myslel že už to přestane, ale mně to pořád bolí to břicho a neustále mám křeče. Chci se tedy zeptat, jak na bolest břicha a křeče?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.16 19:44

Bolest břicha a křeče řešit s lékařem.

Vypravte se na pohotovost!

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 15.09.16 19:58
Co jsi jedl a pil?
Průjem máš?
To je potřeba napsat.
Uvař si heřmánkový či mátový čaj na uklidnění žaludku.Jinak,jak píše kolegyně viz výše,pokud bolesti neustoupí,ihned k lékaři !

Od: fhvff
Datum: 15.09.16 20:09
Přijde na to, jestli je to jen z jídla, nebo ne. Má to i někdo ve vašem okolí? To by pravděpodobně byla jen střevní chřipka. Určitě si můžete koupit Smecta, je to něco jako živočišné uhlí, ale lepší. A hodně pít.
Jestli je vám nějak nezvykle zle, tak by to chtělo návštěvu lékaře pro vyloučení zánětu slepého střeva apod.

Od: balzerka
Datum: 15.09.16 21:47

První je třeba vyloučit zánět slepého střeva, který se může dramaticky vyvíjet a skončit prasknutím. Slepé střevo máte vpravo mezi pupíkem a výběžkem pánevní kosti. Nebolí ale jen toto místo, nýbrž kolikrát celé břicho. Pak nejíst, chladit místo mokrým obkladem a ráno nalačno do nemocnice. Když se budete rychle horšit, tak hned. Stejně tak to ale může být z jídla, něco špatného jste snědl. Pak je na místě živočišné uhlí a dieta. Hořký čaj. Máte teplotu? To by značilo nějakou střevní infekci a k lékaři. Průběh je docela krutý u úplavice i salmonelózy..

Datum: 16.09.16 07:27

jak začíná salmonelóza :

Začne vám být lehce nevolno, jako by vám žaludek plaval. Postupně vám bude hůř a hůř, druhý den už břicho vyloženě bolí a ještě k tomu tak nějak podivně, nárazově. Pak se přidá průjem, později zvracení a v této chvíli už jde do tuhého. Nejvyšší čas zavolat doktory, protože sám si nepomůžete. Salmonelu žádnou domácí medecínou nezastavíte.

Já nestraším, jen jsem ji zažil. Ztratil jsem třináct kilo za tři dny a vzpamatovával jsem se měsíc.

Proto vám radím : šup k doktorovi.

Od: nikc®
Datum: 16.09.16 21:30

Ještě campilo bakterie je podobná jako salmonela. Tu jsem měla. Já vás strašit nebudu, křeče v břiše mívám. Beru na to Algifen Neo. Ale je na předpis. Tzn. zajděte k lékaři. K tomu mátovému čaji. Z něho jsem měla ty křeče taky. Nedoporučuju.

doplněno 18.09.16 21:45:

Křeče v břiše jsem měla den po napsání tohoto příspěvku. Snědla jsem Japonskou směs, oříšky. Je to dobrý, ale pak ty křeče... Snad je lepší nečíst stránky o zdraví a nemocech, pak si tu nemoc člověk ještě přivolá. Někdo to tak má. Např. Lucie Výborná to má taky tak.

Od: gjhf
Datum: 16.09.16 23:42
A co vám dělali se salmonelou? Protože sestru jako malou poslali normálně domů. Nic s ni nedělali. Zvracela zeleně, nemohla se ani postavit a nedali jí vůbec nic, že na to nic není. Ani ten blbej fyzak nedostala, ačkoli byla komplet dehydratovana.

Od: balzerka
Datum: 17.09.16 00:00

Miloune, tak co, jak jsi dopad? Přešlo to, nebo Tě vezli?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.