Líbím se mu?

Od: Datum: 14.09.16 20:47 odpovědí: 8 změna: 16.09.16 00:18

Dobrý večer, jak poznám, že se líbím klukovi? Jsou nějáké náznaky, nebo chovaní, které kluci dělají, když se jim holka líbí? Známe se několik let, ale teď v zamilovanosti nejspíše vidím věci jinak než jsou, proto vás prosím o radu, dá se to podle něčeho poznat? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.09.16 20:55
avatar

Dobrý den, to záleží i na věku - ve školce jsem si vynucoval lásku holčiček tak, že jsem je tahal za vlasy . Tahá Vás za vlasy? Chce si s Vámi povídat? Usmívá se na Vás? Kecá "blbostě" a má radost, když se jim smějete? Vyhledává Vás sám? Je dvorný a má snahu pomáhat Vám? Chválí Vás? Potom se mu určitě líbíte, protože jinak by nedával svůj zájem najevo. Zdravím!


doplněno 15.09.16 11:45:

ivzez - ovšem, když ten chlapec na Anežku "prdí" či ji má "na háku", tak je to náznak zřetelný .


doplněno 15.09.16 21:51:

anezka - po Vašem doplnění je vlastně jisté, že se mu líbíte, ale je nerozhodný, resp. když mu nedáte více jistoty (neuděláte první výraznější krok), tak Vás předběhne nějaká jeho jiná kamarádka.

Takže, jestli ho chcete, tak ho "čapněte".

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 14.09.16 23:01
avatar

Presne jak rika Ben, protoze fakt zalezi na veku..Udivuje me, ze mate dotaz a nenapisete-nenapises svuj vek od ktereho se vse odviji..Takto ti-vam muze byt 99 let,nebo 10.."Kluk" muze mit jak 10, tak i tech 99 let

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.16 23:12
avatar

Dobrý večer. Anežko, napište sem jak se k Vám chová, jak to vidíte Vy a já se z toho pokusím vydedukovat, zda se mu líbíte a pak se s Vámi podělím o svůj názor.


doplněno 15.09.16 20:24:

Anežko, kdybyste se mu nelíbila nevěnoval by Vám čas a ani by Vás nechytal za ruku..Já se domnívám, že on má stejné obavy jako Vy a bojí se, že by mezi vámi pokazil kamarádství, kdyby Vám přiznal své sympatie. Nebojte se mu dát najevo svůj zájem i to, že se Vám líbí. Jeden musí být vždy ten odvážnější...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: anezka
Datum: 15.09.16 20:15

Je mi skoro 16 let a jen mě zajímaly, jestli jsou nějáke určité signály, které kluci dávají. Ono je podle mě těžké, u něho něco poznat, vždy, když jsme chodili ven (většinou já jediná holka a 3 kamarádi), tak se choval úplně jinak, než kdokoliv jiný. Nevím, jak to mám popsat, třeba z nudné příhody udělal něco, z čeho jsme umírali smíchy a celkově pusobí strašně fajn. Vždy byl starostlivý a choval se ke mně hezky, samozdřejmě nějaké to provokování atd, tak bylo také, ale vždy se to bralo jako sranda. Jak jsem psala, známe se 4 roky, chodili jsme často ven s partou, ale intenzivně jsme se začli bavit asi v květnu, začali jsme si i dost psát a párkrát byli venku sami dva (kamarádsky, nic se nedělo). V srpnu jsme se nějak přestali bavit, bylo málo času, každý byl někde pryč a potom jsme si už vůbec nepsali. Přesně po měsící jsme se setkali na jedné přespávačce. A 80% času jsme byli spolu, objímali jsme se, pozorovali hvězdy atd. Potom jsme si sami povídali o tom, co se dělo. No a nakonec jsme se chytili za ruce..Drželi jsme se asi půl hodiny. Já nad tím a hlavně nad ním musela pořád přemýšlet a došlo to k tomu, že jsem se ho zeptala, jestli to nějak myslel. Odpoveděl mi, že nemyslel a zeptal se, co já. Já samozdřejmě taky řekla, že nijak, bojím se, že kdyby se to dozvěděl, tak už bude naše kamarádství jiné a hlavně..Jeho nejlepší kamarád mě měl několik měsíců rád..No a pak dodal, že nad tím taky přemýšlel a bylo to divný, po tom venku, kdy jsme tohle probírali, jsme se zase moc nebavili, ale já jsem znova navázala kontakt a přijde mi, že on začal mít taky zájem chodit ven a psát si. (Dokonce jsem si dělala i srandu, že se k němu stavím a on to vzal vážně a pozval mě tam, což mě překvapilo, šla jsem tedy a potom jsme byli i venku, ale nic zajímavého se nedělo.)
Já bych to neřešila, ale pořád mi něco říká, že není možné, aby v tom nic nebylo. Zase jsme si začali dost psát a je na mě snad ještě víc hodnej než dřív. Má i jiné kamarádky, ale jsem si 100% jistá, že s nimi by se nechytal za ruce a podobně.
Takže teď moc nevím, co si mám myslet, jestli tím, že jsem mu řekla "Nijak jsem to nemyslela" získal ten pocit, že se nemusí bát se mnou být a nebo jestli na mě naopak vidí, že ho mám ráda a všechno to kolem si mám nějak brát. Jsem z toho zmatená a zároveň i trochu smutná, moc teď nevím co mám dělat. Chtěla bych to s ním znova probrat, ale co kdyby to vážně nijak nemyslel a já bych to akorát celé pokazila, bojím se toho. Nejlepší by bylo tomu nechat čas, ale zase nechci být naivní a něco si namlouvat.

Datum: 16.09.16 00:18
avatar

Škoda, žes to nenapsala rovnou, byla bych odpověděla podobně jako Kapka...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.09.16 05:52

Dobrý den.

Mě se líbí většina žen.Kdybych je tahal za vlasy,jak Vám radí ben tak bych už dávno dostal po čuni nebo mě zavřeli do blázince.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.09.16 11:41
avatar

Anežko, podle otázky tě tipuji na hodně mladou. Nikdy se nespoléhej na nějaké "náznaky". Nikdy nejsou přesné, snadno si je každý může vysvětlit jinak → klidně i úplně opačně, než jak jsou míněny.

Chceš-li něco vědět, musíš se zeptat té konkrétní osoby. [A chceš-li sama někomu něco sdělit, pak zásadně přímo!]

K tomuto dotazu: Nejsou žádné náznaky, které by něco spolehlivě signalizovaly. Snadno by sis mohla něco vysvětlit odlišně. Chceš-li vědět, jestli se nějakému klukovi líbíš, měla by ses ho zeptat.

Nebo nám tu na něj dej telefon, někdo se ho zeptá za tebe... D-:


doplněno 15.09.16 13:30:

@Ben: Nezájem je snad jasný. Ovšem lze jej považovat za náznak? Podle mne jde o jasné sdělení.

Figurek: Úsměv, otočit se za někým, ... může to znamenat sympatii, i to že se dotyčný/á někomu líbí. Může. Ale může to znamenat i něco jiného – tento "náznak" už jako jednoznačný nevnímám...

Vůbec nejhorší jsou podle mne pokusy "někomu něco nenápadně naznačit" → pokud člověku na někom nebo na něčem záleží, neměl by si "hrát", měl by to dokázat dát jasně najevo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.09.16 13:01
avatar

jistěže jsou náznaky. Například když kolem něho projdeš, podívá se po tobě? A když už se podívá, tak kam se ti podívá? Na prsa, na zadek nebo do očí? Jestli do očí, pak jsi viděla jasný náznak, že se mu líbíš.

Odtud moje rada : Projdi kolem něho, podívej se mu do očí a usměj se na něj. To je zase jeden z těch nepřehlédnutelných náznaků, které vysíláte vy holky, když se vám líbí kluk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.