1.2.sex žádné emoce, nic to sem mnou nedělá

Od: Datum: 13.09.16 22:22 odpovědí: 11 změna: 14.09.16 23:11
Ahojky, mam takový dotaz, je mi 20 let. A mého druhého partnera mam mésíc.Před tím sem chodila z jednim 3měsice. Z mym současnym přítelem si skvěle rozumíme on je lev a já beranka a máme tohu fůru společného. A tak sem se snim dostala až na muj prvni sex. No při prvim se do mě nemohl ubec dostat ale uvolněná jsem byla. Tak sme si to moc neužily. Na podruhý to bylo lepší zkoušeli sme to z přestávkama celé odpoledne. A nakonec se přítel udělal. Ale mě to i na podruhý bolelo. A navíc mě sex ubec nevzušuje ani když mi to dělal rukou i pusou. Ptal se mě jestli se mi to líbý řekla jsem že jo. Ale ubec to semnou nic nedělá. Já osobně přímo nemastorbuju s rukou v kalhotkách pač mě to nevrušuje. Jen si pouštim vydea takovi a to se pak udělám ale vždy do vložky nebo do menšího ručníku pač to je vždy z močí. Jink mi to nejde. Nechci přítele stratit kuli takový kravině ale mam strach že snim nikdy neprožiju orgasmus. Teď byl týden na dovolený v chorvatsku se sestrou a já sem to v pohodě přežila. Jela sem za nim v pondělí ale že bych se na něj nějak bláznivě těšila to se říct nedá. Vídáme se jednou 2.krát za týden to mi stačí. U bývalího mě to rozčilovalo když u mě chtěl býd dýl než bych chtěla já. Nakonec ame se rozešly pač mě začal rozčilovat vic a vic. Nakonec sem byla ráda když už odemě vypadl. Vymýšlela sem si proč za nim nejed a tak. A teď to mam podobný ráda za nim přijedu ale nedokážu si přectavit že bych snim byla dva dny v kuse. Tak 9-10 hod. A jsem ráda. Když za nim nejedu tak si dělám domáci práce a jsem spokojená. Jinak holky mě neberou. Ale párkrát sem se krutě zamilovala do starší ženy tak 30 -40 let. Učitelka s tou se mi to stalo dvakrát až sem s toho měla deprese. A pak to byla jedna herečka . Bylo jich víc. Tak co vi na to? Váš názor
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.16 22:26
Sex by se měl líbyt oběma takže co to skusit s přítelem u videa a programu co se vám líbí?
Ohodnoceno: 0x

Od: misa001
Datum: 13.09.16 22:32
To by asi nepomohlo navíc bych se tak stiděla. To je ale zas tak krátky že by stoho nebylo nic. Navic u toho videa se vždy počuram jinak orgasmu nedosahnu. Byl by to trapas.
Datum: 13.09.16 22:40
Tak skuste přítele a sebe lehce přiopít a bude po studu a bud to přítel veme nebo ne
Pokud je chlapovi 20 tak se bez pěknýho sexu neobejde
Takže bud najdete společnou notu
Nebo budete předstírat
Nebo časem přijdete o přítele
Prostě si sama na sobě zkuste co vám dělá dobře a pak k tomu nák taktně přítele navedte *palec*

Datum: 13.09.16 22:41

K ostatnímu nemůžu nic říct, neznám Vás. Ale co se týče toho "krutého zamilování do starší ženy" - musíte vzít v potaz, že je Vám teprve 20 let, tedy v podstatě nedávno jste ještě byla "dospívající" a vlastně i v tomto věku to má dozvuky. A pro dívčí dospívání je naprosto typické zhlížení se v nějakém ženském vzoru, nejlépe alespoň o něco starším. Konkrétně toto není žádný příznak lesbické orientace (jestli jste měla něco podobného na mysli). Brzy po dvacítce by tento stav měl odeznít, ale ještě i v těch 20 se to běžně vyskytuje, ač se o tom dnes moc nemluví (naproti tomu dříve to býval velmi běžný námět dívčích románků).

Datum: 13.09.16 23:40

Možná si jen vybíráte špatné parnery kteří Vás nepřitahují a o které ve skutečnosti nestojíte. Hledejte dál, jednou toho pravého potkáte a s ním budete prožívat vztah i sex naplno. Možná v sobě máte nějaký psychický blok..

Od: ben®
Datum: 14.09.16 00:38

Dobrý den, nejdříve zkuste léčit ty deprese (to je závažná choroba) a třeba se dostaví emoce, které skutečně nemáte, když svého přítele ani nemusíte moc vidět. Na holky sice nejste, ale zamilovat se do ženy není pro Vás problém =? S tím sexem počkejte až po vyléčení hlavy a celkovém zlepšení psychického stavu. Zdravím!

P.S. Z toho, co jste napsala, je něco pravda?

doplněno 14.09.16 01:05:

ildika - já si zase nejsem jistý, zda tazatelka ví, co je to deprese (možná si to plete s "depkou").

Vlastně si u tohoto dotazu (psaného poněkud "specifickou" češtinou) nejsem jistý vůbec ničím.

doplněno 14.09.16 11:03:

misa001 - ano, já jsem si to myslel, že deprese (jako diagnoza potvrzená lékařem) to nebyla.

Byla to blbá nálada až nenálada, splín či smutek - "běžná věc" pro každého zklamaného láskou.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.09.16 00:51

Bene, já počítám, že tam nejde o zamilovanost jako takovou, nýbrž o celkem běžný jev u dospívajících (dívek).

doplněno 14.09.16 01:52:

No, je fakt, že způsob napsání příspěvku je poněkud podivný... Ale zase nechci být hned podezřívavá - uvidíme, co z toho vznikne.

Datum: 14.09.16 10:02
Teď už žádné deprese nemám to bylo na střední když sem se fakt hodně zamilovala do učitelky a když odjela domu propadala sem depce a zoufalství.
Datum: 14.09.16 10:13

Asi na to nejste ještě připravená. Tak radši zatím studujte český jazyk, a ono to půjde samo.

Ohodnoceno: 3x

Od: uska®
Datum: 14.09.16 11:10

Že by paní "Růža"? Ta je schopna napsat "babyš" a i nyní "vydea". Dvacetiletá hoka neviděla video poprvé, takže takovou koninu by nenapsala.

Datum: 14.09.16 11:18

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.