Protokol stěhování

Od: Datum: 12.09.16 12:51 odpovědí: 3 změna: 12.09.16 13:57

Dobrý den,

stěhuji se od bývaleho přítele a potřebuji poradit jak sepsat , že jsem dům opustila a vše je v něm pořádku...že jsem nic neodcizila..nepoškodila..že jsem předala klíče..atd.

Děkuji

Přeji krásný den...

Monika


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.16 13:19

Dobrý den, tak samozřejmě by bylo nejlepší, kdybyste měla nějaký protokol i o nastěhování, kde by bylo vybavení bytu a další ujednání sepsáno. Pokud nemáte, tak pokud půjde vše hladce, není mi teď úplně jasné, v čem vidíte problém.

Navštívíte byt bývalého přítele, případně se s ním alespoň sejdete, Váš přítel si byt pečlivě prohlédne, zkontroluje, předáte klíče, - zjistíte, zda něco nechybí, vy odsouhlasíte, že Vám přítel nic nedluží a že tam nic není Vaše, že nežádáte o vydání nějaké věci, napíšete to, vyhotovíte asi dvakrát - jednou pro sebe, jednou pro něj, podepíšete to oba a hotovo.

Samozřejmě si tam můžete sepsat i další věci, jež jsou důležité, například odhlášení trvalého/přechodného bydliště z daného bytu.

(předpokládám za dané situace, že byt patří 100% příteli a je v jeho vlastnictví, pokud ne, je potřeba dojednat i další věci - například nájemné a jiné)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kimika
Datum: 12.09.16 13:57

Děkuji...

hlavně jde o to, že se odstěhuji a aby pak nemohl tvrdit, že jsem mu něco ukradla nebo poničila...

Od: rv
Datum: 12.09.16 13:38

A což, že vůči sobě nemáte žádné závazky?

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.