Špatná velikost stejnokroje

Od: Datum: 12.09.16 11:13 odpovědí: 3 změna: 12.09.16 13:18

Dobrý den, pracuji v obchodním řetězci, kde nosíme stejnokroje. Jsem zaměstnán mnoho let a poslední asi 4 až 5 let jsem si navyfasoval tento "stejnokroj". Jelikož ho nemají v mé velikosti. (menší vzrůst) I přesto jsem si musel vzít větší velikost, ve které vypadám jako v noční košili. Před zákazníkama to vypadá hodně nevzhledně. Už půl roku mi zaměstanvatel slibuje, že mi objedná mou velikost oblečení. Ale pořád nic. Chodím se tam občas ptát a pořád stejná odpověď. Mohu se nějak bránit? Díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.16 11:59

Jj zlatí komunisti.Když jsem si šel pro stejnokroj-i přes danou velikost mne změřili a teprve druhý den ,třetí den pokud to nechvátalo jsem ji měl !Bez problémů.

Stejně tak nyní u současného zaměstnavatel pracáky-pokdu nesedí, vrátíme manželce zaměstnavatele-stará se o tyto věci- a ta upraví -nechá upravit!Zřejmě je to asi v lidech tyto obch.řetězce mají na starosti ,žel,jen ždímat lidi ať již zaměstnance nebo zákazníky a zisk je na prvním místě ,musíte "otravovat" každý den a ne "občas"!

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 12.09.16 13:14

Fasoval jste před 4-5 lety stejnokroj. Kdy končí životnost oblečení? Kdy máte nárok na druhý? Až v době nároku si prostě nevyhovující oblečení nevyfasujte, třeba choďte v civilu. To potom bude fofr sehnat vám stejnokroj.

Nebo se dohodněte, že nový nevyhovující stejnokroj si necháte u krejčího přešít a zaměstnavatel vám platbu uhradí.

Datum: 12.09.16 13:18

Když se domlouvá na tom, že dostane nový a doteď ho nedostal, tak pochybuju, že by mu ho zaplatili. Ale souhlasím, chodit v civilu a až někdo začne prskat, sjel bych ho, že nemíním dělat zaměstnavateli ostudu v noční košili a že ten mne doteď nebyl schopen vybavit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.