Vyříznutí znaménka

Od: Datum: 11.09.16 19:07 odpovědí: 3 změna: 11.09.16 19:55

Dobrý den, na břiše se mi zvětšilo a celkově změnilo barvu mateřské znaménko , takže budu muset na vyříznutí . Jak dlouho má člověk pak stehy? .Bydlím na malém městě, kde nejsou takové možnosti , takže laser nebo tak mě nečeká. Navíc mám problémy s přesunem obecně, takže musím vzít to, co je v okolí . Měla bych začít docházet na rehabilitaci, kde budu cvičit což se stehy nepůjde . Proto bych ráda věděla, jak dlouho budu "mimo" , abych věděla jestli se na tu rehabku přihlásit " před " a nebo "po " .

Ještě jsem se chtěla zeptat : je nějaká časová osa, kdy bych už tam fakt jít měla? Je to týden, co jsem si toho všimla,že se znaménko změnilo . "vydrží " to třeba ještě pár týdnů nebo měsíc?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.16 19:17
avatar

Stehy se vyndavají 10tý den.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 11.09.16 19:28
avatar

Nejdříve vám na kožním musí znamenko zkontrolovat, bez toho vám ho řezat nebudou. Tam se také dozvíte, jestli vyndání spechá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 19:55

Jak dlouho budete mimo? Nu nevím, otci řezali znaménko na břiše v úterý a ve středu byl normálně v práci... *smich*

Jestli se Vám u znaménka změnila barva a zvětšilo se, tak bych návštěvu kožního rozhodně neodkládal a objednal se hned v pondělí.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.