Mám jet za ní?

Od: Datum: 11.09.16 18:46 odpovědí: 11 změna: 12.09.16 22:06

Zdravím, potřebuji poradit. Je mi 20 let a o prázdninách jsem potkal v Itálii o něco mladší slečnu. Byli jsme spolu jen pár hodin, potom jsem musel jet domů, ale od první minuty jsme si neskutečně rozuměli.. Potom jsme se přes internet domluvili a já za ní přijel do Itálie, kde jsem strávil asi 5 dní u jejich rodičů. Všechno bylo perfektní až na to, že má přítele, kterého prý neví, jestli miluje. Dokonce jsme spolu všichni 3 byli večer na pivo, ale nepřipadalo mi, že by ho neměla ráda. Jinak jsme si měli pořád o čem povídat, smáli se spolu, objímali, líbali a dokonce se spolu vyspali, po čemž měla trochu výčitky, ale řekla mi, že chce být se mnou. Potom jsem musel zpátky domů, předtím břečela. Stále si píšeme, ale poslední dobou konverzace poněkud chladne, nejspíš proto, že jsme se neviděli už 3 týdny.. Hodně mi chybí, přemýšlím, že se seberu a pojedu na otočku za ní klidně na pár hodin si promluvit.. Před internet se nedají takové věci řešit.. Nechci někomu ničit fungující vztah, ale z jejího chování předpokládám, že jim to přiliš nefunguje, což mi taky řekla. Vím, že když tam nepojedu, tak to postupně vyšumí a já budu litovat.. Co by jste dělali? děkuju


doplněno 11.09.16 21:06:

Jo, máte pravdu.. ale znáte to když má člověk zatemněnou palici :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.16 18:49

No já si myslím že by to bylo pro obě strany lepší se na to vykašlat a nechat to vyšumět

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.09.16 19:00
avatar
Kašlete na to, nemá to cenu...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 19:38
avatar
Marena v italii , ktomu jste v trojuhelniku ... Jet do italie na par minut si promluvit. Ona nevi koho miluje... No to snad ne. Otevri oci a podivej se pred barak. Budou tam divky co jsou free , mas to kousek a nebudes resit zadny trojuhelnik ... Vztah pres internet a marena tisic km daleko neni dobry napad.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 20:19
avatar

Svatá prostoto... to je ale krásné, tyhle prázdninové lásky, proč já husa jsem si to vždycky odepřela? Z přebujelého pocitu zodpovědnosti. No, každopádně - neberte to tak vážně. Konverzace chladne, což je úplně normální. Nechte to plavat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bezenec
Datum: 11.09.16 21:06

Jo, máte pravdu.. ale znáte to když má člověk zatěmněnou palici :)

Datum: 12.09.16 06:15
avatar

Dneska na to vzpomínám s úsměvem. I já jsem prožila prázdninovou studentskou lásku v Krkonoších. Někdy kolem roku 1972. On byl od Berouna, já od Pardubic, mobily nebyly...K čemu to vedlo? K ničemu. Nedošlo mezi námi k ničemu, padla jen nějaká ta pusa, na památku si ustřihl pramínek mých vlasů. Pak přišlo pár dopisů, stále mín a ve stále delších intervalech. A KONEC.

Italové jsou horkokrevní hoši. Ty jsi mu zneuctil dívku jeho srdce, může se stát, že Ti zabodne kudlu do zadku. Nebo tam, kam se trefí. Přece si nebude on na svých prsou dobrovolně hřát hada /tedy náhradníka/.

Nech to být. Ty i dívka budete mít vzpomínku. Určitě si najdeš partnerku tady u nás, kde nebude vadit národnostní, vzdálenostní, jazyková, případně i /u Italů častá/ náboženská bariéra.

To u nás nějsou pěkná děvčata? Jak řekl už kdysi Švejk: PĚKNÉ HOLKY JSOU VŠUDE! Uvidíš, že najdeš spřízněnou duši i u nás. A nemusíš se hrncovat až někam do Itálie. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.16 09:26

Radši nikam nejezdit. Já si vždycky vzpomenu, jak jedna známá vykládala, jak jel její syn nečekaně navštívit svou přítelkyni na její narozeniny, když pobývala v Německu na studijním pobytu. Byla to několikaletá známost, no, on chudák jel stopem, celý nadšený a ona tam měla jiného. To zklamání! Ihned se rozešli a později její rodiče přijeli k té známé pro věci své dcery a paní prý plakala, jak jí to bylo líto. No ten mladý muž se prakticky ihned oženil s první holkou, kterou potkal. Dnes už mají 3 děti a přesto toho lituje, ale rozvádět se nechce, To jsou příhody a stačila jedna nečekaná cesta.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.16 10:03
avatar
Buď bude mít někoho úplně jiného, nebo Tě můžou dovézt s přeraženými kostmi od jejího starého - variant je hodně...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: neduveriva
Datum: 12.09.16 11:41

ale jen jeď,za 5 let tady potom můžeš psát dotaz...*bzum*

mám dítě s Italkou a ona s ním utekla do Itálie a já ho nemůžu vidět,prosím poraďte mi co mám dělat.

Tolik pěknejch holek je u nás...musíš dospět,užívej si tady doma a věř že potkáš další

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 12.09.16 11:53
avatar

Kdyby si skutecne chtel, tak uz by si jel a neptal by ses na internetu.

Ptas se tu jenom proto, ze sam vidis, ze by to uz stejnak k nicemu nebylo.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.09.16 22:06

A co takhle se jí zeptat jestli by na pár dní nepřijela za Vámi a hned budete mít jasno jak se věci mají.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.