Proč nemají úřednici v Bruselu Česko v oblibě

Od: Datum: 11.09.16 09:30 odpovědí: 7 změna: 11.09.16 10:42

Naše vláda se snaží dle svých možností co nejvíce vyhovět rozdělení imigrantů, na příští rok rozčlenila i když jenom 520 milionů, na zakázku pro 6000 tisíc imigrantů. / Informace z blogu poslance Černocha /. A později pokud to budou převážně odborníci, tak jistě závazek navýší, přece to pan Babiš, Sobotka i Belobrádek myslí zcela upřímně a Brusel nepodvede.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.16 09:53

Nechápu, kam tato otázka směřuje, jaká obliba či neobliba? Bereme prachy na po...ý cyklostezky, tak musíme taky něco strpět. Jinak, co se týče Bruselu, tak to jsou kolikrát takové kecy, že člověk neví, co si má myslet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 09:57

6 milionů migrantů? To jistě mají v blogu poslance Černocha špatné informace nebo vy máte problémy s matematikou 5. třídy.

Ono to není o tom co chce Brusel a spíš o tom, co chce Německo. Holt si pozvali víc přátel než jsou schopní pohostit, tak chtějí zodpovědnost přenést i na o ostatní státy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 10:00
avatar

Czexit a rozpad EU jsou hotovou věcí. Neztrácel bych čas s nějakými bruselskými degeneráty a raději se věnoval úvahám o dalších krocích naší země. *slunce*


doplněno 11.09.16 14:29: Pro ra252: Můžeme hrát jen s kartami, které držíme v rukou a ty nejsou zrovna nejhorší. Ústředním pozitivem je současný prezident a dělní technologové moci, kterými se prezident obklopil a kteří dřou ve dne v noci. Důležité je, aby Zeman v úřadě vydržel ještě jedno období. Já to vím, on to ví a kavárna to ví samozřejmě také. Pak to klidně může převzít Horáček nebo nějaká jiná loutka a vztekat se nad stohy nevypověditelných smluv...bude k smíchu a sám. :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 10:26

Vzhledem k tomu, že 80% zákonů, vyhlášek a norem, které naši zákonodárci schvalují - má původ v EU, bude dost dlouhý boj, to zase vyplevat.

Mimochodem - ČR už dávno není státem. A obnovit státnost nebude jednoduché ani levné. Stát je totiž to, co má své zákony (mezimárodní úmluvy nemohou stát naz jeho zákony), má hranice a rozhoduje o tom, kdo a co se přes ně pohybuje, má svou měnu a svou měnovou politiku (jeho měnu neemitují cizí banky) ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 11.09.16 10:32
avatar

Dobrý den, nemějte obavu - v Moskvě už se těší, že nám s tou naší zahrádkou opět budou pomáhat . Zdravím!


doplněno 11.09.16 10:37:

Moskva si dělá starosti o každou ztracenou ovečku, tak to zase zvládne, aby byl chov zachován.

A značnou část z toho drancování už tam také mají - teď ještě dostat ten zbytek.


doplněno 11.09.16 10:40:

ra252 - to nevím, ale zboží "za hubičku" z oněch podniků tam mají haldu .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 10:34

V Moskvě mají svých starostí dost. Zatím nám naši zahrádku vydrancovali jiní ..


doplněno 11.09.16 10:39:

Kolik kdysi čekoslovenských podniků vlastní Rusové?


doplněno 11.09.16 10:42:

A co Německo a Protektorát? A co Rakousko a Maďarsko? Ty nepočítáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 11.09.16 10:42

Není řešení přijmout nějaké procento uprchlíků. Jedna vlna bude následovat druhou a použitelnost osob s myšlením středověkého pastevce koz je nulová. Kromě fanatického prosazování svých destruktivních návyků v hostitelských zemí nese taková zátěž potlačení nároků občanů hostitelské země. Je to nejen násilné získávání peněz od živnostníků zaváděním EET ale i nemožnost získání zlevněného bydlení pro mladé rodiny, absolutní nezájem o zlepšení finančních pravidel pro dobrý chod země. Babiš vůbec nenavrhuje zavedení zrychleného odsouzení za nezaplacení faktury. přitom toto je základ ke všemu. Stát totiž sám nechce platit jak má. Viz placení faktur vojáky ! To je naprostá katastrofa od nich dostat zaplaceno do 90 dní po splatnosti !

Stát potřebuje stále více peněz každý rok a přitom je vše přibližně na stejné úrovni. Může mít učitel 1,4 násobku průměrné mzdy, když lidi ve fabrikách zdaleka nedosahují uvedené průměrné mzdy? Může jít někde za prací, když na nájemném zaplatí polovinu mzdy, což je příklad z Mladé Boleslavy?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.