Žádost obci k zakoupení EET pokladny

Od: Datum: 07.09.16 18:30 odpovědí: 11 změna: 08.09.16 23:13

Dobrý den milí rádcové, mám v pronájmu hospůdku, která je majetkem obce a jakožto se chystá zavedení EET pokladen, myslím, že jako majitel by ji měla zakoupit obec. Prosím nevěděl by jste někdo jak sepsat žádost nějakou formální , kterou bych mohl podat na obec k zakoupení zminované pokladny? Děkuji za odpověd a hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.16 18:34

Provozovatelem jste ale vy, nevidím důvod, proč by obec měla něco takového platit.

Každopádně klidně to zkusit můžete, ale psal bych to spíše jako žádost o příspěvek/dotaci s odůvodněním, které považujete za pádný argument proč by Vám měli vyhovět. Na to žádná šablona není.

doplněno 08.09.16 14:19:

Samozřejmě tam záleží na tom, jak velkou obec se jedná. Pokud se jedná o malou obec - vesnici, kde je jedna hospoda, a kde se všichni schází, tak taková žádost by mohla mít i nějakou šanci na úspěch. Čím větší, tím šance menší.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.09.16 18:44

To asi máte pravdu , pár lidí říká to pár ono , však to znáte v hospodě. Myslel jsem až skončí smlouva tak co stím budu dělat že. Ale každopádně zkusím žádost o příspěvek...Děkuji Vám za odpověd.

Datum: 07.09.16 21:49

Obec hospodu vlastní a pronajímá tudíž v ní nepodniká a tedy nemá důvod pokladnu kupovat, to jde za vámi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.09.16 23:02

tak si ještě požádejte o lednici, výčepní zařízení, stoly, židle, vybavení kuchyně... mimochodem, nezapomeňte si požádat o zřízení internetového připojení.

Od: vanad1
Datum: 08.09.16 11:36

A ještě požádejte o dotaci na mzdu. Proč ne, že? Když blbost, tak pořádná...

Datum: 08.09.16 20:18

Radši se vyspěte když nemáte nic k věci . Děkuji

Od: vanad1
Datum: 08.09.16 23:13

Už jsem se vyspal a pořád je to stejné. Podnikáte vy, ne obec. Jak vás toto napadlo nikdo asi netuší.

Od: hololour
Datum: 08.09.16 13:06

vykašlat se na eet, tato zlodějina bude zrušená, až skkončí mafiánská vláda fašistů ano a zlodějů čssd

Ohodnoceno: 3x

Od: fex
Datum: 08.09.16 13:14

Zřízení pokladny není tak drahé. Těžko ti obec na to bude přispívat. Proč by to dělala?

Datum: 08.09.16 14:10

Dobrý den. Když nevím tak se zeptám a zeptala jsem se starosty v jedné obci. Hospodu vlastní obec a ta se stará o veškeré opravy, zařízení a td., tedy i o tu zmíněnou pokladnu. Nájemce platí nájem, jelikož se nájemci mění a zařízení zůstává v majetku obce. U vás to tak být nemusí ale zkusit napsat žádost určitě můžete. Nebylo by lepší zajít přímo na obec?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 08.09.16 20:16

Tak šlo mi o to jak to oficiálně "sesmolit" samozřajmě, obec se bude cukat. Děkuji Vám

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.