Do kterých lázní?

Od: Datum: 07.09.16 14:33 odpovědí: 5 změna: 07.09.16 18:08

Dobrý den,

poraďte mi prosím vhodné a dobré lázně se zaměřením na Polyneuropatii dolních končetin. Jestli máte třeba i osobní zkušenost. Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.16 15:32
Pokud máte lázně indikované od lékaře, on napíše návrh na lázeňskou léčbu. Pokud Vám ji pojišťovna schválí, podle diagnózy Vám určí a dá seznam, které lázně jsou na neuropatii vhodné. Jen si vybrat. Janské lázně, Bohdaneč, Teplice a další
.
Pokud chcete jít sami za svoje, jako samoplatitel, poraďte se s neurologem.
.
A chvála hmotě, já zatím zkušenosti s neuropatií nemám, i když mne to může chytit po borelioze.
Zatím chodím jen na pohybové... Artrózy a pod.ok
doplněno 07.09.16 18:25: Jak tak počítám ten seznam, 26 lázní na nervy, tak to teda asi celá republika, teda vlastně občané, jsou také na nervy?
No někdy se ani nedivím...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.09.16 15:40

Zkuste Lázně Bohdaneč, je tam klid a pěkné prostředí.

Datum: 07.09.16 17:18

Datum: 07.09.16 18:08

Jezdím s RS do Vráže u Písku, nádherný Lobkovicův palác v krásné zahradě, bazen + další rehabilitace. Ovšem kulturní vyžití ve vesničce Vráž, žádné. ZP vám asi nabídnou ty nejbližší lázně, moje ZP to tak dělá.

Datum: 07.09.16 18:08

Zavolejte na svou zdravotní pojišťovnu. Tam budou vědět naprosto jistě. ;) Až teď jsem zjistila, že má pojišťovna má i lékaře na telefon. To se mi zdá moc fajn. Když si nejsem něčím jistá, zavolám a dostane se mi rady. Nemusím do čekárny k doktorovi, když jde jen o informaci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.