Vedlejší účinky antidepresiv Argofan

Od: Datum: 07.09.16 07:49 odpovědí: 4 změna: 12.09.16 01:42
Začala jsem užívat Argofan, jaké jste měli nežádoucí účinky a jak dlouho trvaly. Dík.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.16 07:51

u každého může být jinak...na toto je lepší se neptat

můžete si udělat negativní placebo efekt čili jaksi zpozorovat na sobě vedlejší účinky jiných lidí, které jste před tím neměl. Je to psychické

Ohodnoceno: 3x

Od: wamp®
Datum: 07.09.16 10:20

Argofan,příbalový leták : http://www.psychoweb.cz/leky-…y-nezadouci-ucinky-davkovani/

doplněno 07.09.16 16:41: Příbalový leták je tam od toho,aby se četl !
Tak si ho pěkně prostudujte.
Je to fundovaná informace.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.09.16 13:55

Nečíst příbalový leták, ten je přeplněn naprosto nemožnými situacemi, výrobce se chrání. Já například jsem měl v letáku: vzácné-smrt. Před 20ti-15ti lety tam takové blbosti nebyli. Tohle není žádný dryák. Nespíš zažívání rozhodí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.09.16 01:42

U psychofarmak je třeba počítat s dobou, než si tělo zvykne. Uvádí se asi 2 měsíce. U mně by to byly 3. Už jsem měla i lék, který jsem nebyla schopná snášet. Podle mojí doktorky je u lidí různá snášenlivost léků.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.