Rozvod - vyzvednutí dětí - nevydání

Od: Datum: 04.09.16 13:11 odpovědí: 2 změna: 04.09.16 19:29

Dobrý den.

S manželkou jsme se asi před měsícem rozvedli, máme 2 děti ( škola a školka ). V době rozvodu probíhalo vše v pohodě - stýkaní s dětmi,...

Rozvod proběhl nakonec dohodou, má je v péči ona a já mám přesně daný a rozšířený styk - 1/3 měsíce.

31.8. večer, když jsem ji volal, jsem se dozvěděl, že 1. září nenastupují do školky a školy tam, kam doposud chodili a že jsou už před prázdninami přihlášený do jiného města, kam se tento víkend s dětmi i stěhuje. To vše tedy bez mého souhlasu a vědomí... Novou adresu nesdělila.

Dle rozsudku si mám vyzvednout děti a to i v místě bydliště před ,,tímto", kam se teď prý stěhuje. Do telefonu mi ale řekla, že mi děti nevydá, že tento týden, který mým děti dle rozsudku mít, ruší a přehodí za jiný. Řekl jsem, že nesouhlasím. Tak prý mám smůlu, mám si přijet tam, kde vlastně nebudou a bude mi to prd platné...

Moje otázka zní, co mám dělat a jak dále postupovat? Dle rozsudku jasné vím, kdy a na co mám ,,právo"...

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vanad1
Datum: 04.09.16 19:28

Návrh stíhání pro maření výkonu rozhodnutí. § 171 odst. 3 trestního zákona.

Musíte tvrdě, nepolevovat a nic nestahovat. Jinak se vám to vymstí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: balzerka
Datum: 04.09.16 19:29

Rychle informovat sociálku, všechno si zaznamenávejte, kopírujte, zakládejte. Budete to potřebovat. Dohodu nedodržela, bude třeba mít soudní rozhodnutí. Před tím byl klid, už si vše chystala.Ve škole Vám řeknou, kdy je odhlašovala a přihlašovala. Zřejmě budete za dětmi dojíždět. Najděte si právníka. Držím Vám palce.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.