Erekce a stres

Od: Datum: 05.09.16 22:20 odpovědí: 6 změna: 06.09.16 07:32

Dobrý večer,

tak si tak říkám, jestli mám nebo nemám problém. Nejsem stařešina... Je normální mít během náročnějšího období problémy s erekcí? U mě je to teď a navíc s absolutním nezájmem o jakýkoliv sexuální aktivity, prostě nic, jako kdyby mě pomalu vykastrovali. Jak jsem psal, mám teď chvíli stresovější, hektičtější období. Přejde to společně s ním nebo už mám problém? Partnerka to chápe, ale běhá mi to hlavou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.16 22:31
avatar

Dobrý večer. Ano, je to normální. Stres má vliv na hodně věcí. Zkuste si najít čas na relax, klidný večer ve společnosti své partnerky a komunikujte spolu o všem. V naprostém klidu, stát se to může každému a pokud je přítelkyně chápavá, zase bude vše v pořádku. Pokud Vás tedy stále přitahuje a toužíte po ní..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ocelp
Datum: 05.09.16 22:43

Proto mě to tak štve. Aby si nemyslela, že se něco děje, protože i po letech všechno funguje(fungovalo), jak má. Chápavá je, ale nechci, aby si pak myslela právě, že mě nepřitahuje nebo, že lítám někde jinde. Ale prostě teď nemám na nic ani trochu pomyšlení. Nejde to, o vzrušení se nedá bavit. A to jsem byl vždycky tak aktivní a najednou teď prásk a nic. Nic s tím nemůžu dělat, jde to úplně mimo mě. Ignor... A mě to mrzí, jsme spolu celej den a já jsem, jako kdybych nebyl ani chlap. Říkal jsem, že doufám, že se to za těch x dní srovná, taky jsem řekl to, co tady, že mi je to blbý, že mě najednou vůbec nevzrušuje a zatím je všechno v pohodě, ale mám takový výčitky. Na relax moc času nemám, dám si pivo pro uklidnění, ale to toho moc nezmění. Uvidíme...

Datum: 05.09.16 22:45
avatar

Může to být normální, následek přirozeného podvědomého systému efektivně hospodařit se zdroji.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.09.16 07:23
avatar

Úplně normální. Jistý dr. Plzák říkal, že největší nepřítel sexu je stres. Nepochybuji, že měl pravdu.

Já taky nejsem stařešina a v náročnějším období taky nemám chutě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 06.09.16 07:27
avatar

Dobrý den, ono to může být i horší. Rozhovor je fajn, ale měl by také proběhnout u Vašeho lékaře. Stres = vysoký krevní tlak = ztráta erekce. Takže, za panem doktorem, nechat si natočit EKG a změřit tlak. Tím pivem se spíše "dorazíte", protože pivo rozhodně sex. aktivitu nepovzbudí, ale naopak. Zdravím!


doplněno 06.09.16 07:37:

babkazov - Vy jste ďábel . Ovšem, je to možné, že ztráta erekce u pána vyléčila večerní bolesti hlavy u paní .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.16 07:32
avatar

Já se jen zeptám, možná úplně blbě, ale risknu to. Ta vaše partnerka, není ona tomu i ráda? Nemůže tomu být i tak, že tohle období klidu vítá a řešíte to jen vy? Řešíte to v hlavě i nahlas, omlouváte se a ptáte se. A ona v duchu jásá. ;) Nevím kolik máte oba roků a nevím, jaký temperament vaše milá je, poslouchám ženy kolem sebe.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.